GZS /
O GZS / Organizacija
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

Organizacija Gimnastične zveze Slovenije


 

Disciplinska komisija

  • Urša Cvetko
  • Boris Pavliha
  • Igor Ferjančič
  • Renato Zorko - nadomestni član

Nadzorni odbor

  • Aljaž Pegan  - predsednik
  • Andrej Pregelj - član
  • Miran Fišer -član
  • dr. Miha Marinšek - nadomestni član
  • Alojz Mavrič - nadomesti član
  • Milica Menart - nadomestna članica

Izvršni odbor GZS

  • Ivan Levak - predsednik
  • Jernej Osterman - podpredsednik za gospodarsko-organizacijsko področje in 
  • Sebastijan Piletič - podpredsednik za strokovno področje
  • Stasja Mehora - predsednica gimnastike za vse
  • Bernarda Mavrič - predstavnica vrhunskega športa
  • Mladen Klavora - predstavnik regij
  • Darko Cikač - predstavnik regij
  • Mojca Hrženjak- predsednica Odbora za gospodarske dejavnosti
  • Sašo Bertoncelj - predstavnik aktivnih športnikov
  • dr. Miha Marinšek - kooptiran član
  • dr. Edvard Kolar -  član

Odbor za priznanja in nagrade

  • Samo Ivančič - predsednik 

Strokovni svet

  • Sebastijan Piletič -predsednik
  • Iztok Prašnički - predsednik SO MŠG
  • Mitija Samardžija Pavletič - predsednik SO ŽŠG
  • Viktorija Rus - predsednica SO RG
  • Stasja Mehora - predsednica SO GZV
  • Jure Kern - predsednik SO AKR
  • Sašo Bertoncelj - predstavnik športnikov
  • dr. Maja Bučar Pajek -  vodja izobraževalnega programa
  • Silvo Marinčič -  predstavnik trenerjev

Strokovni odbor za MŠG

  • Iztok Prašnički - predsednik
  • Dejan Jovanovič - podpredsednik in pomočnik vodje članske reprezentance
  • Sebastijan Piletič - vodja članske in mladinske reprezentance 
  • dr. Miha Marinšek - vodja reprezentance in programa mlajših kategorij (do 15)
  • dr. Edvard Kolar - član
  • Franci Rojc - član
  • Franc Herzmansky - član
  • Aleksander Šanj - član
  • Aljaž Vogrinec - član

Enis Hodžič Lederer - vodja sodnikov (brez glasovalne pravice)

Strokovni odbor za ŽŠG

  • Mitija Samardžija Pavletič - predsednik
  • Andrej Mavrič - podpredsednik SO in vodja reprezentanc
  • Katarina Bogataj - član

Strokovni odbor RG

  • Viktorija Rus- predsednica
  • Mojca Rode - podpredsednica
  • Olga Mancevič - član
  • Alena Yakubouskaya - član
  • Urša Cvetko - predsednica sodniške komisije

Strokovni odbor GZV

  • Stasja Mehora - predsednica 
  • Andraž Bricelj - podpredsednik
  • Gregor Šimac - tajnik
  • Miha Brodnik - član
  • Urša Kranjec - članica
  • Majda Bertoncelj - članica
  • Boris Pregelj - član
  • Jasmina Boromisa - članica
  • Samanta Čuk - članica

Strokovni odbor AKR

  • Jure Kern - predsednik
  • Miha Brodnik -  program male prožne ponjave (MPP)
  • Igor Ivanuš - program male prožne ponjave (MPP)
  • Danijel Štraus - program velike prožne ponjave (VPP)
  • Boris Pregelj - program velike prožne ponjave (VPP)
  • Silvo Marinčič - vodja panoge akrobatika
  • Dejan Jovanovič - kategorizacija in reprezentance
  • Andraž Bricelj - vodja sodnikov

Strokovni odbor AER

  • trenutno razpuščen

Pisarna Gimnastične zveze Slovenije

  • generalni direktor - Enis Hodžič Lederer
  • Oddelek za administracijo in kadre - Nuša Semič
  • Oddelek za administracijo in kadre - Urša Bavdek
  • Oddelek za ravnanje z reprezentancami - Mitija Samardžija Pavletič
  • Oddelek za razvoj množičnosti - Aleksander Šajn
  • Oddelek za razvoj množičnosti - Alen Dimic

 

Prihajajoči dogodki
3.2.2018
DP v skokih z MPP 2018 Športna dvorana Leona Štuklja, Šegova ulica 112, 8000 Novo mesto
DP v skokih z MPP 2018 več >
10.2.2018
1.PT RG individualno 2018 Gimnastični center Ljubljana, Koprska 29, 1000 Ljubljana
1.PT RG individualno 2018 več >
22.2.2018
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Melbourne 2018 Melbourne, Avstralija
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Melbourne 2018 več >
15.3.2018
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Baku 2018 Baku, Azerbajdžan
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Baku 2018 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport