GZS /
O GZS / Organizacija
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

Organizacija Gimnastične zveze Slovenije


 

Disciplinska komisija

  • Urša Cvetko
  • Igor Ferjančič
  • Lenka Špela Žnidaršič

Nadzorni odbor

  • Gorazd Podbevšek  - predsednik
  • dr. Peter Glavič - član
  • Alenka Cotič -članica
  • Ivana Nedižavec Korada - nadomestna članica
  • mag. Andrej Pregelj- nadomestna član

Izvršni odbor GZS

  • mag. Damjan Kralj - predsednik
  • dr. Edvard Kolar - podpredsednik za gospodarsko-organizacijsko področje in 
  • Sebastijan Piletič - podpredsednik za strokovno področje
  • Aljaž Pegan - podpredsednik GZS za stike z regijam  
  • Bernarda Mavrič - predstavnica vrhunskega športa
  • Sašo Barle - predsednik gimnastike za vse
  • Peter Frumen - predstavnik regij
  • Tanja Ploj - predstavnica regij
  • Mojca Hrženjak- predsednica Odbora za gospodarske dejavnosti
  • Sašo Bertoncelj - predstavnik aktivnih športnikov

Odbor za priznanja in nagrade

  • Tanja Ploj - predsednica

Strokovni svet

  • Sebastijan Piletič -predsednik
  • Dejan Jovanovič - predsednik SO MŠG
  • Andej Mavrič - predsednik SO ŽŠG
  • Alena Yakubouskaya - predsednica SO RG
  • Stasja Mehora - predsednica SO GZV
  • Boris Pregelj - predsednik SO AKR
  • Sašo Bertoncelj - predstavnik športnikov
  • dr. Maja Bučar Pajek -  vodja izobraževalnega programa
  • Nataša Retelj -  predstavnik trenerjev

Strokovni odbor za MŠG

  • Dejan Jovanovič - predsednik
  • Igor Ivanuš - podpredsednik in pomočnik pri meritvah
  • Sebastijan Piletič - vodja članske in mladinske reprezentance 
  • Franci Rojc - vodja KDI
  • Aljaž Vogrinec-  pomočnik vodje programa KDI
  • Iztok Prašnički - član
  • Franc Herzmansky - član
  • Gregor Saksida - član
  • Matic Frumen - član

Enis Hodžič Lederer - vodja sodnikov (brez glasovalne pravice)

Strokovni odbor za ŽŠG

  • Andrej Mavrič - predsednik
  • Ričard Crnjac - podpredsednik in vodja testiranj
  • mag. Klemen Bedenik - vodja tekmovalnega sistema po starostnih kategorijah
  • Bernarda Mavrič - članica
  • Urban Sever - zadolžen za izvedbo tekmovanj ŽŠG GZS

Strokovni odbor RG

  • Alena Yakubouskaya- predsednica
  • Viktorija Rus - podpredsednica
  • Olga Mancevič - vodja programa skupinskih sestav
  • Alena Saleuyova- vodja individualnega programa
  • Urša Cvetko -odgovorna za program usposabljenja

Strokovni odbor GZV

  • Stasja Mehora - predsednica 
  • Boris Pregelj - podpredsednik
  • Urša Jakin - tajnica
  • Andraž Bricelj - vodja sodniške komisije
  • Tjaša Flanjak - vodja programa gimnastika
  • Danimir Azirović - vodja programa gimnastični festivali
  • Urša Zalar - članica
  • Matija Komel - član

Strokovni odbor AKR

  • Boris Pregelj - predsednik
  • Jure Kern-  podpresednik
  • Andraž Bricelj - izobraževanje, sodniki, trenerji
  • Danijel Štraus - vodja program velike prožne ponjave (VPP)
  • Tina Žlender - vodja program Teamgym (TG)
  • Jan Stanko Černe - vodja panoge akrobatika
  • Danimir Azirović- vodja programa male prožne ponjave (MPP)
  • Jasmina Boromisa - priprava pravilnikov ter zapisnikov
  • Majda Bertoncelj - zadolžena za članke in drese

Strokovni odbor AER

  • trenutno razpuščen

Pisarna Gimnastične zveze Slovenije

  • generalni direktor - Enes Hodžič Lederer
  • Oddelek za administracijo in kadre - Nuša Semič
  • Oddelek za administracijo in kadre - Urša Bavdek
  • Oddelek za ravnanje z reprezentancami - Mitija Samardžija Pavletič
  • Oddelek za razvoj množičnosti - Aleksander Šajn
  • Oddelek za razvoj množičnosti - Alen Dimic

 

Prihajajoči dogodki
30.3.2019
32. MTM LJUBLJANA 2019 Gimnastični center Ljubljana, Koprska 29, 1000 Ljubljana
32. MTM LJUBLJANA 2019 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport