GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

GD Novo mesto

GD Novo mesto
Naziv: GD Novo mesto
Naslov: Župančičevo sprehajališče 1
Davčna št.: 90316444
Matična št.: 5006520000
E-pošta: gimnastika.nm@gmail.com
Telefon: 041 830 520
Spletna stran: www.gimnastika-nm.si
Predsednik: Žagar Aljaž
Število registriranih članov pri GZS v letu 2017: 155



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Erpič Bine
Golovrški Leon
Ilovar Ivan

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Bat Žiga
Kovač Erazem
Kovač Gašper
Marš Pino

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Črtalič Mark
Ilovar Luka

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Špes Lev

Moška športna gimnastika - Člani

Bojanc Luka

Ženska športna gimnastika

Radež Olina

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Bauer Nika
Cvelbar Melanie
Ivanež Zarja
Kapš Ana
Mohar Hajnšek Lea
Sotelšek Klara
Šepetavc Alja
Tomažič Živa

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Belavič Nika
Brodar Iza
Černe Daša
Halas Doroteja
Hočevar Tija
Juršič Laura
Longar Anika
Medle Tjaša
Moškon Leila
Može Larisa
Ovniček Tina
Sviben Eva
Špelič Nuša
Tomažič Ema

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Horvat Terezija
Kapš Meta
Vidic Kaja

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Ilovar Mimi

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Jordan Cujnik Lara
Jordan Cujnik Nika
Lalić Gaja
Preskar Darja
Prijanovič Vita
Rifelj Neja
Riznič Brina

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Kmet Nika

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Bogataj Ajda
Brajer Alina
Jaskić Ajla
Klobčaver Ula
Klobučar Gaja
Lalić Luna
Preskar Marija
Prešern Špela
Prijanovič Katja
Primc Lina
Sadek Katarina
Strmole Lucija
Zajc Angelika

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Bevc Jana
Ilovar Neža

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Emeršič Živa
Kregulj Živa
Radež Olina
Šiler Tara
Šterk Klara

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Kovač Neva
Oberč Lana
Udovč Klara
Ulaga Lisa

Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)

Prijanovič Vita

Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)

Erpič Neža
Oberč Lana

Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)

Zaman Maja

Gimnastika za vse - REKREATIVNI PROGRAM

Suša Žan

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Luzar Oskar
Oblak Arne
Pečjak Nejc
Preskar Sergej
Pureber Gašper
Udovič Val

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Brodnik Tim
Hvala Jakob
Kapš Miha
Kulovec Val
Lovše Domen

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Vidmar Jakob

Gimnastika za vse - Člani (M)

Candellari Peter Jakob
Sečkar Ivor

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Bat Žiga
Erpič Bine
Golovrški Leon
Ilovar Ivan

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Črtalič Mark
Ilovar Luka
Kovač Erazem
Kovač Gašper
Luzar Oskar
Marš Pino
Oblak Arne
Pečjak Nejc
Preskar Sergej
Pureber Gašper
Udovič Val
Vidmar Gašper

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Brodnik Tim
Hvala Jakob
Kapš Miha
Kulovec Val
Lovše Domen
Špes Lev

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Vidmar Jakob

Akrobatika - Člani (AKR)

Butala Žan
Candellari Peter Jakob
Sečkar Ivor
Suša Žan


Prihajajoči dogodki
19.11.2017
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 Športna dvorana vojašnice Edvarda Peperka, Leskoškova 7, 1000 Ljubljana
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 več >
23.11.2017
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 Cottbus, Nemčija
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 več >
25.11.2017
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 Športno društvo Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 več >
2.12.2017
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 Gimnastični center Ljubljana, Koprska ul. 29, 1000 Ljubljana
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport