GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

TD Sokol Brežice

TD Sokol Brežice
Naziv: TD Sokol Brežice
Naslov: Šolska ulica 1
Davčna št.: 22720529
Matična št.: 5203708000
E-pošta: td.sokol.brezice@gmail.com
Telefon: 051 268 050
Spletna stran: http://gimnastikabrezice.wordpress.com/
Predsednik: Žerjav Drago
Število registriranih članov pri GZS v letu 2018: 75



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Kramžer Žak
Vanič Erazem
Žerjav Luka

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Grubič Alen
Kolarič Luka Mai
Slaček Samo
Vanič Luka
Zorenč Matic

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Ficko Jan
Pinterič Tian
Seršen Janej
Stušek Žan

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Vehabović Dino

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Jambriško Tim
Milošević Boris

Moška športna gimnastika - Kadeti

Jambriško Tim
Milošević Boris
Vehabović Dino

Moška športna gimnastika - Mladinci

Kajs Matija
Kunst Beno
Štromberger Erik

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Abram Ema
Bizjak Leni
Bončina Sinja
Furlan Čelesnik Nia
Hribar Živa
Kolarič Evellin
Maletić Zala
Medvešek Ajda
Mladkovič Lara
Petelinc Erika
Zlobko Nika
Zofič Aria

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Bizjak Olja
Blažinčič Zoja
Debelak Maša
Drobnič Zara
Grbavac Stela
Grubiša Taja
Horvat Ana
Kastelic Alina
Kren Brina
Libenšek Tia
Lupšina Sara
Malus Neja
Marčun Nuša
Mladkovič Zala
Mohorko Tita
Pavlič Julija
Podgoršek Aneja
Preskar Špela
Račič Ella
Slaček Julija
Staut Alina
Strniša Karla
Suša Aneja
Šerbec Manca
Šmajgl Tjaša
Štrucl Elena Rija
Tomše Maja
Vučinić Lorna

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Kostanjšek Pia
Kurajić Lana
Močan Živa
Ogorevc Karla
Pečnik Lana
Vehabovič Ajda
Žerjav Lana

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Vidmajer Tisa
Zorčič Nika

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Kek Tisa

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Gramc Kiara
Jurman Hana
Jurman Mia
Kramžer Zara

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Vretič Tjaša

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Grubič Alen
Žerjav Luka

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Kolarič Luka Mai
Pinterič Tian
Seršen Janej
Slaček Samo
Stušek Žan

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Bizjak Olja

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Vehabović Dino

Akrobatika - Kadetinje (AKR)

Vretič Tjaša

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Jambriško Tim
Kunst Beno
Milošević Boris
Podgoršek Rok
Ribič Nejc

Akrobatika - Člani (AKR)

Kajs Matija
Štromberger Erik


Ni podatkov.

Ni podatkov.

Prihajajoči dogodki
19.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 Maribor
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 več >
20.10.2018
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 Telovadnica OŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša v Renčah
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 več >
20.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories Sports Hall Tabor (Dvorana Tabor), Koresova ulica 7, 2000 Maribor, Slovenia
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories več >
21.10.2018
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 Maribor
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport