GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

Športni klub Salto-Koper

Naziv: Športni klub Salto-Koper
Naslov: Bertoki, Sermin 071 B
Davčna št.: 49968793
Matična št.: 4036719000
E-pošta: Info@salto.si
Telefon: 070300200
Spletna stran: www.salto.si
Predsednik: Jakin Urša
Datum ustanovitve: 11.10.2011
Število registriranih članov pri GZS v letu 2018: 84



Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Akrapovič Ema
Kogoj Nea
Koterle Lia
Perič Maja
Šmitran Sofija

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Stepanova Daria

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Ramulič Sandra
Šavle Tia

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Čuček Nelly
Favento Bezjak Eva
Koželj Naša
Nared Andreja
Placer Gaja
Stojanovič Zarja Erika
Štravs Gaja
Vinčec Naja

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Babič Luna
Homec Naja
Kavčič Eva
Koterle Tia
Mamilovič Gaja
Zornada Anja

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Kastelic Anet
Muženič Meta
Pražnikar Ronja
Reja Sara
Stančič Alessia
Ulaga Zoja
Vatovec Lana

Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja

MRAK TEJA
Sabadin Ela
Sabadin Zana
Simčič Teja

Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)

Babič Luna
Kocjančič Kaja
Koželj Lija
Lubinič Luana
Markežič Lana

Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)

Korenika Ana
Lovrečič Maruša
Vuk Pika

Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)

Koren Lea
Lovrečič Brina

Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)

Janežič Katja
Prodan Teja

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Kavčič Jan
Lahajnar Aljaž
Puc Bastian
Santin Vito
Troha Vid
Vatovec Ryan

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Akrapovič Ema
Čuček Nelly
Kocjančič Luna
Kogoj Nea
Koterle Lia
Nared Andreja
Perič Maja
Ramulič Sandra
Stepanova Daria
Šavle Tia
Šmitran Sofija
Vinčec Naja

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Hrvatin Tinej
Marušič Stash
Pižent Rok
Reid Leon Jeremiam
Stančič Ilaria
Štravs Tristan

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Babič Luna
Favento Bezjak Eva
Homec Naja
Kavčič Eva
Koterle Tia
Koželj Naša
Mamilovič Gaja
Placer Gaja
Plaznik Tara
Stojanovič Zarja Erika
Štravs Gaja
Vuk Pika
Zornada Anja

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Benčič Filip
Bržan Maj
Koblar Miguel
KOŽELJ ANDRAŽ
Malej Tilen
Marušič Lucas

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Kastelic Anet
Muženič Meta
Panger Andreja
Pražnikar Ronja
Reja Sara
Stančič Alessia
Ulaga Zoja
Vatovec Lana

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Eller Jan
Gačnik Timotej
Malej Jan
MARSETIČ GAŠPER
Novak Timotej
VIŽIN PRIMOŽ

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Cah Liza
Harcet Jana
Korenika Mia
MRAK TEJA
Pištolac Gaja
Sabadin Zana
Simčič Teja
Vodišek Marina

Gimnastika za vse - Člani (M)

Carli Žan
Čurčič Denis
Gregorič Borut
Tončič Luka

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Jakin Urša
Sabadin Ela
Švab Brigita
Vasič Stepančič Špela
Žorž Robin

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Kavčič Jan
Lahajnar Aljaž
Puc Bastian
Troha Vid
Vatovec Ryan

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Akrapovič Ema
Čuček Nelly
Kocjančič Luna
Kogoj Nea
Koterle Lia
Nared Andreja
Perič Maja
Ramulič Sandra
Stepanova Daria
Šavle Tia
Šmitran Sofija
Vinčec Naja

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Hrvatin Tinej
Marušič Stash
Pižent Rok
Reid Leon Jeremiam
Štravs Tristan

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Babič Luna
Favento Bezjak Eva
Homec Naja
Kavčič Eva
Kocjančič Kaja
Korenika Ana
Koterle Tia
Koželj Lija
Koželj Naša
Lovrečič Maruša
Lubinič Luana
Mamilovič Gaja
Markežič Lana
Placer Gaja
Plaznik Tara
Stančič Ilaria
Stojanovič Zarja Erika
Štravs Gaja
Vuk Pika
Zornada Anja

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Benčič Filip
Bržan Maj
Koblar Miguel
KOŽELJ ANDRAŽ
Malej Tilen
Marušič Lucas

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Janežič Katja
Kastelic Anet
Koren Lea
Lovrečič Brina
Muženič Meta
Panger Andreja
Pražnikar Ronja
Prodan Teja
Reja Sara
Stančič Alessia
Ulaga Zoja
Vatovec Lana

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Eller Jan
Gačnik Timotej
Malej Jan
MARSETIČ GAŠPER
Novak Timotej
VIŽIN PRIMOŽ

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Cah Liza
Harcet Jana
Korenika Mia
MRAK TEJA
Pištolac Gaja
Sabadin Zana
Simčič Teja
Vodišek Marina

Akrobatika - Člani (AKR)

Carli Žan
Čurčič Denis
Gregorič Borut
Tončič Luka

Akrobatika - Članice (AKR)

Jakin Urša
Sabadin Ela
Švab Brigita
Vasič Stepančič Špela
Žorž Robin


Ni podatkov.

Ni podatkov.

Prihajajoči dogodki
22.6.2018
Sredozemske igre Tarragona 2018 Tarragona, Španija
Sredozemske igre Tarragona 2018 več >
23.6.2018
UEG kvalifikacije za MOI 2018 Baku, Azerbajdžan
UEG kvalifikacije za MOI 2018 več >
6.7.2018
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Mersin 2018 Mersin, Turčija
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Mersin 2018 več >
2.8.2018
Evropsko prvenstvo v ŽŠG Glasgow 2018 Glasgow, Velika Britanija
Evropsko prvenstvo v ŽŠG Glasgow 2018 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport