GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Studenci

Naziv: ŠD Studenci
Naslov: Na Poljanah 20
Matična št.: 5124719000
E-pošta: info@sd-studenci.com
Telefon: 02/420 31 72
Predsednik: Majer Darko
Število registriranih članov pri GZS v letu 2018: 68



Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Kranjc Astrid
Majer Brina
Polc Tinkara
Regoršek Pia
Sobočan Neža
Vršič Ilari

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Drevenšek Pia
Poredoš Lara
Sabotič Belma

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Arnečič Ana
Franc Lina
Jevđenić Taša
Kmetec Nija
Prevolšek Minka

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Gajšek Kaja
Jaha Arvisa
Lazar Lana

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Ilić Lana
Lorber Stella
Mlakar Pia
Sterger Nuša
Štampfer Iva

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Carli Pia
Černoga Anina
Onič Neja
Rantoša Tjaša

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Aber Karolina
Bordon Naomi
Bunderla Lana
Hrženjak Taja
Indi Zetić
Jevđenić Taja
Kirbus Luana
Kljajič Eva
Matuš Tjaša
Purg Iva
Reyes Lorina
Skerbiš Maša
Šumak Živa

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Glavač Hana

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Grčar Adriana
Kesič Gmeiner Eva
Kleva Tihana
Lorbek Lin
Mlakar Mia
Sajko Iza
Šabanović Laila
Šemen Sara
Vide Anja
Zalezina Maruša

Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja

Lorbek Ana
Mlakar Sergeja
Pavčič Nika
Seničer Zara

Ženska športna gimnastika - Cicibanke (ŽŠG)

Sobočan Neža

Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)

Kraševec Klara
Sedonja Toja

Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)

Štampfer Tara
Zagradišnik Lara

Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)

Foster Vita
Horvat Carmen
Jug Patricija

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Arnečič Ana
Franc Lina
Ilić Lana
Jevđenić Taša
Kmetec Nija
Kranjc Astrid
Lorber Stella
Polc Tinkara
Poredoš Lara
Prevolšek Minka
Sabotič Belma
Sobočan Neža
Vršič Ilari

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Aber Karolina
Bordon Naomi
Bunderla Lana
Drevenšek Pia
Gajšek Kaja
Jaha Arvisa
Jevđenić Taja
Kesič Gmeiner Eva
Lazar Lana
Matuš Tjaša
Mlakar Mia
Mlakar Pia
Rantoša Tjaša
Reyes Lorina
Sajko Iza
Skerbiš Maša
Sterger Nuša
Šabanović Laila
Štampfer Iva
Vide Anja
Zalezina Maruša

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Carli Pia
Černoga Anina
Grčar Adriana
Hrženjak Taja
Indi Zetić
Kirbus Luana
Kljajič Eva
Lorbek Lin
Onič Neja
Purg Iva
Šemen Sara
Šumak Živa

Akrobatika - Kadetinje (AKR)

Kleva Tihana
Kraševec Klara
Mlakar Sergeja
Sedonja Toja
Štampfer Tara
Zagradišnik Lara

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Seničer Zara

Akrobatika - Članice (AKR)

Foster Vita
Glavač Hana
Jug Patricija
Lorbek Ana
Pavčič Nika


Prihajajoči dogodki
19.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 Maribor
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 več >
20.10.2018
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 Telovadnica OŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša v Renčah
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 več >
20.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories Sports Hall Tabor (Dvorana Tabor), Koresova ulica 7, 2000 Maribor, Slovenia
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories več >
21.10.2018
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 Maribor
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport