GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Sokol Bežigrad

Naziv: ŠD Sokol Bežigrad
Naslov: Trg 9. maja 1
Davčna št.: 69116601
Matična št.: 5134994000
E-pošta: info@sokolbezigrad.si
Telefon: 041 765 621
Predsednik: Pregelj Andrej
Število registriranih članov pri GZS v letu 2018: 148



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Knafelc Matias
Smolovskii Artur
SMREKAR VOSKOBOJNIK VITO

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Antončič Maks
Bogdan Nikola
Knafelc Tobias
Lavrinc Nik
Sternad Lovro
Sušnik Tadej
Vidmar Mik

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Hribar Nejc
Kofol Tristan
Kolar Anže
Petrenko Andrei
Tršar Jaš Aleksander

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Furlan Matic
Obal Julij Jan

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Počkaj Jaka
Tenev Filip
Wagner Nejc
Zevnik Igor

Moška športna gimnastika - Kadeti

Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
Tenev Filip
Zevnik Igor

Moška športna gimnastika - Mladinci

Grašič Tilen
Mahkovic Žan
Melkič Sitar Jakob

Moška športna gimnastika - Člani

Grbac Jaka
Kern Jure
Klavora Rok
Kranjec Matej
PAVLICA JURE
Pezdirc Matjaž
Pregelj Matej
Terbovšek Luka
Uršič Jaka
Vičič Robert
Vrbec Jure
Zorec Jaka

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Lipnik Tajda
Meh Zala
Velikonja Lara

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

LEVSTEK LIJA
Mešić Lejla
Perme Zala
WINKLER VENGUST IVANA

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Guštin Maja Franka
Repovš Lina
Škrbec Kocjan Miša

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Butala Anja
Butala Anja
Chilima Budišin Ema Satya
Chilima Budišin Ema Satya
Drobne Ela
Drobne Ela
Meh Lara
Paš Lucija
Paš Lucija
Peršič Zala
Peršič Zala
Počivavšek Petra
Pogačar Daša
Tepina Luna

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Butala Anja
Chilima Budišin Ema Satya
Drobne Ela
Paš Lucija
Peršič Zala

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Protić Nina
Repovš Taja

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Bodlaj Liza
Kulenovič Tarin
Piškur Jona
Sršen Soča
Zalar Urša

Ritmična gimnastika - Mlajše deklice

Celeski Nikki

Ritmična gimnastika - Deklice

Belšak Lana
Dimnik Naja
Molnar Kaja
Pucelj Roza
Žorž Laura

Ritmična gimnastika - Kadetinje

Jelinčič Julija
Žunič Sara

Ritmična gimnastika - Mladinke

Molnar Lina
Stojčič Lana

Ritmična gimnastika - Članice

Aškerc Klara
Banko Neja
Bytyqi Jonila
Cerkovnik Ana
Čančer Kaja
Čančer Mirjam
Čuček Hana
Deu Lara
Habula Anja
Kranjc Diana
Laimiš Aina
Lulik Mia
Progar Nejka
Robba Ana
Toni Sandra
Turk Katka

Gimnastika za vse - REKREATIVNI PROGRAM

DROBNIČ BARBARA
KAPLAN VANESA
NOVINA KURIR VIDA
Perme Zala
TOMŠIČ JANINA

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Angel Vabšek Svit
BENEDIK GAŠPER
MIHAJL JAŠA
MIHAJL MATIC
PETRENKO TIMOFEY
PRIMON LOVRO
SMREKAR VOSKOBOJNIK VITO

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Lipnik Tajda
Meh Zala
Velikonja Lara

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Bračič Žiga
Kolar Anže
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž
Vidmar Mik
Winkler Vengust Lev

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Chilima Budišin Ema Satya
Chilima Budišin Ema Satya
Cimperman Neli
ČERNE TJAŠA
Guštin Maja Franka
LEVSTEK LIJA
Meh Lara
Mešić Lejla
Mihelič Metka
Peršič Zala
Peršič Zala
Počivavšek Petra
Pogačar Daša
Repovš Lina
Škrbec Kocjan Miša
Šturm Jona
Tepina Luna
Vošnjak Kiara

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Bodlaj Luka
Demšar David
Furlan Matic
Gorenc David
Hauptman Lovro
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Počkaj Jaka
Sotlar Vito
Wagner Nejc

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Bodlaj Liza
Bodlaj Liza
Butala Anja
Butala Anja
Drobne Ela
Drobne Ela
Hartman Niki Sara
Jakac Urška
Mihelič Kristina
Paš Lucija
Paš Lucija
Protić Nina
Pungerčič Nika
Repovš Taja
Sršen Soča
Sršen Soča
Trkman Mija

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Tenev Filip

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Piškur Jona
Piškur Jona
Šturm Ajda

Gimnastika za vse - Člani (M)

Grbac Jaka
Kelih Klemen
Kern Jure
Kovič Jan
Kranjec Matej
Kranjec Tomaž
Peljhan Kristjan
Pezdirc Matjaž
Pregelj Matej
Razpotnik Dejan
Rotar Vid
Uršič Jaka
Vičič Robert
Zorec Jaka

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Ban Pia
Jakofčič Neža
Kavčič Neja
Navršnik Maja
Simčič Neža
Skubic Sabina
Vrbec Urša
Zalar Urša
Zavrl Katja

Akrobatika - Starejše članice (AKR) (Ž)

Navršnik Maja

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Angel Vabšek Svit
BENEDIK GAŠPER
Bogdan Nikola
Knafelc Matias
MIHAJL JAŠA
MIHAJL MATIC
PETRENKO TIMOFEY
PRIMON LOVRO
Smolovskii Artur
SMREKAR VOSKOBOJNIK VITO

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

BOŽIČ IZA
ČULIBRK HELENA
GABERŠČIK MIŠA
Lipnik Tajda
Meh Zala
MIHELIČ SYED ZOJA
Mrak Eva
Novak Liza
Velikonja Lara

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Antončič Maks
Bračič Žiga
Hribar Nejc
Knafelc Tobias
Kofol Tristan
Kolar Anže
Lavrinc Nik
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž
Sternad Lovro
Tršar Jaš Aleksander
Vidmar Mik
Winkler Vengust Lev

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

ARNEŽ EMA
Chilima Budišin Ema Satya
Chilima Budišin Ema Satya
ČERNE TJAŠA
FURLAN MAJA
Guštin Maja Franka
LEVSTEK LIJA
Marinšek Lara
Meh Lara
Mešić Lejla
Mihelič Metka
Perme Zala
Peršič Zala
Peršič Zala
PLEIĆ ELA LANA
Počivavšek Petra
Pogačar Daša
Repovš Lina
Škrbec Kocjan Miša
Šturm Jona
Tepina Luna
Vošnjak Kiara
WINKLER VENGUST IVANA

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Bodlaj Luka
Demšar David
Furlan Matic
Gorenc David
Hauptman Lovro
Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Obal Julij Jan
Počkaj Jaka
Sotlar Vito
Wagner Nejc

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Bodlaj Liza
Bodlaj Liza
Butala Anja
Butala Anja
Drobne Ela
Drobne Ela
Hartman Niki Sara
Jakac Urška
Mihelič Kristina
Paš Lucija
Paš Lucija
Protić Nina
Pungerčič Nika
Repovš Taja
Sršen Soča
Sršen Soča
Trkman Mija

Akrobatika - Kadetinje (AKR)

PRIVŠEK LIZA
PRIVŠEK ZALA

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Grašič Tilen
Mahkovic Žan
Melkič Sitar Jakob
Tenev Filip
Zevnik Igor

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Kulenovič Tarin
Piškur Jona
Piškur Jona
Šturm Ajda

Akrobatika - Člani (AKR)

Grbac Jaka
Kelih Klemen
Kern Jure
Kovič Jan
Kranjec Matej
Kranjec Tomaž
Peljhan Kristjan
Pezdirc Matjaž
Pregelj Matej
Razpotnik Dejan
Rotar Vid
Uršič Jaka
Vičič Robert
Zorec Jaka

Akrobatika - Članice (AKR)

Ban Pia
Dolšina Simona
Jakofčič Neža
Kavčič Neja
Navršnik Maja
Simčič Neža
Skubic Sabina
Vrbec Urša
Zalar Urša
Zavrl Katja


Ni podatkov.

Ni podatkov.

Prihajajoči dogodki
12.12.2018
NOVOLETNI TURNIR 2018 Dvorana GD Zelena jama, Pokopališka 35, Ljubljana
NOVOLETNI TURNIR 2018 več >
30.3.2019
32. MTM LJUBLJANA 2019 Gimnastični center Ljubljana, Koprska 29, 1000 Ljubljana
32. MTM LJUBLJANA 2019 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport