GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Sokol Bežigrad

Naziv: ŠD Sokol Bežigrad
Naslov: Trg 9. maja 1
Davčna št.: 69116601
Matična št.: 5134994000
E-pošta: info@sokolbezigrad.si
Telefon: 041 765 621
Predsednik: Pregelj Andrej
Število registriranih članov pri GZS v letu 2017: 159



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Knafelc Matias
Sušnik Tadej

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Antončič Maks
Ažman Jaša
Bele Nagode Benjamin Maj
Grašič Timon
Hribar Nejc
Knafelc Tobias
Lavrinc Nik
Sternad Lovro
Tršar Jaš Aleksander
Vidmar Mik

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Obal Julij Jan

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Grašič Tilen
Melkič Sitar Jakob
Tenev Filip
Zevnik Igor

Moška športna gimnastika - Kadeti

Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
Melkič Sitar Jakob

Moška športna gimnastika - Mladinci

Mahkovic Žan

Moška športna gimnastika - Člani

Klavora Rok
PAVLICA JURE
Terbovšek Luka
Vrbec Jure

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Lipnik Tajda
Meh Zala
Velikonja Lara

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Benčina Živa
LEVSTEK LIJA
Mešić Lejla
Perme Zala
Škrbec Kocjan Miša

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Guštin Maja Franka
Repovš Lina
Šušteršič Kaja Lina

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Babić Sara
Bucaj Špela
Meh Lara
Perme Zala
Počivavšek Petra
Pogačar Daša
Tepina Luna
Vošnjak Kiara

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Bucaj Manca
Butala Anja
Chilima Budišin Ema Satya
Drobne Ela
Kapelj Sket Gaja
Klobčar Zoya Luna
Paš Lucija
Peršič Zala

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Protić Nina
Repovš Taja

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Hribar Eva Katarina
Kulenovič Tarin
Zalar Urša

Ritmična gimnastika - Deklice

Belšak Lana
Kunič Ana
Molnar Kaja
Perše Frančeska
Pucelj Roza
Veleski Izabela Bona

Ritmična gimnastika - Kadetinje

Bachenberg Fiona
Brezec Nika
Čargo Ema
Jelinčič Julija
Kunič Neža
Molnar Lina
Perše Olivija
Stojčič Lana
Zorman Naomi Uma
Žunič Sara

Ritmična gimnastika - Članice

Aškerc Karolina
Aškerc Klara
Banko Neja
Bytyqi Jonila
Cerkovnik Ana
Čančer Kaja
Čančer Mirjam
Čeko Mia
Čuček Hana
Deu Lara
Habula Anja
Kranjc Diana
Laimiš Aina
Lončar Monika
Oblak Tjaša
Progar Nejka
Robba Ana
Seifert Špela
Toni Sandra
Turk Katka
Valenčič Alja

Gimnastika za vse - REKREATIVNI PROGRAM

Lipnik Tajda
Perme Zala

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Angel Vabšek Svit
Ažman Jaša
Knafelc Matias
Lavrinc Nik
Petek Mark Leon
Sušnik Tadej
Vidmar Mik

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Benčina Živa
Guštin Maja Franka
LEVSTEK LIJA
Meh Zala
Mešić Lejla
Repovš Lina
Šušteršič Kaja Lina
Velikonja Lara

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Bele Nagode Benjamin Maj
Bračič Žiga
Furlan Matic
Gorenc David
Kolar Anže
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž
Sušnik Nik

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Bucaj Manca
Bucaj Špela
Butala Anja
Chilima Budišin Ema Satya
Cimperman Neli
Drobne Ela
Klobčar Zoya Luna
Meh Lara
Mihelič Metka
Paš Lucija
Peršič Zala
Počivavšek Petra
Pogačar Daša
Smrekar Katarina
Štrurm Jona
Tepina Luna
Trkman Mija
Vošnjak Kiara

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Bodlaj Luka
Hauptman Lovro
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Počkaj Jaka
Sotlar Vito
Tenev Filip
Wagner Nejc

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Bodlaj Liza
Jakac Urška
Krebs Tijana
Kulenovič Tarin
Marolt Julija
Mihelič Kristina
Pečnik Eva
Piškur Jona
Protić Nina
Pungerčič Nika
Sršen Soča
Šturm Lana

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Hotujec Kaja
Hribar Eva Katarina
Jankovič Nina
Stajič Saša
Šturm Ajda

Gimnastika za vse - Člani (M)

Grbac Jaka
Kovič Jan
Kranjec Matej
Kranjec Tomaž
Opaškar Matej
Peljhan Kristjan
Pezdirc Matjaž
Pregelj Matej
Uršič Jaka
Vičič Robert
Zorec Jaka

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Ban Pia
Dolšina Simona
DROBNIČ BARBARA
Erčulj Špela
Jakofčič Neža
Kavčič Neja
Lovrič Tea
Navršnik Maja
Skubic Sabina
Vrbec Urša
Zalar Urša
Zavrl Katja

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Angel Vabšek Svit
Ažman Jaša
Knafelc Matias
Knafelc Tobias
Lavrinc Nik
Petek Mark Leon
Sternad Lovro
Sušnik Tadej
Vidmar Mik

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Benčina Živa
Guštin Maja Franka
LEVSTEK LIJA
Lipnik Tajda
Meh Zala
Mešić Lejla
Repovš Lina
Šušteršič Kaja Lina
Velikonja Lara

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Antončič Maks
Bele Nagode Benjamin Maj
Bračič Žiga
Furlan Matic
Gorenc David
Grašič Timon
Hribar Nejc
Kolar Anže
Obal Julij Jan
Petrenko Andrei
Petrič Maj Blaž
Sušnik Nik
Tršar Jaš Aleksander

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Bucaj Manca
Bucaj Špela
Butala Anja
Chilima Budišin Ema Satya
Cimperman Neli
Drobne Ela
Klobčar Zoya Luna
Meh Lara
Mihelič Metka
Paš Lucija
Peršič Zala
Počivavšek Petra
Pogačar Daša
Repovš Taja
Smrekar Katarina
Štrurm Jona
Tepina Luna
Trkman Mija
Vošnjak Kiara

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Bodlaj Luka
Hauptman Lovro
Hribar Anže
Jelen Vrbovšek Vid
KOROŠEC SIMON
Mehle Šipoš Blaž
Počkaj Jaka
Sotlar Vito
Tenev Filip
Wagner Nejc
Zevnik Igor

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Bodlaj Liza
Jakac Urška
Kapelj Sket Gaja
Krebs Tijana
Kulenovič Tarin
Marolt Julija
Mihelič Kristina
Pečnik Eva
Piškur Jona
Protić Nina
Pungerčič Nika
Sršen Soča
Šturm Lana

Akrobatika - Kadeti (AKR)

Mahkovic Žan
Melkič Sitar Jakob

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Grašič Tilen
Mahkovic Žan

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Hotujec Kaja
Hribar Eva Katarina
Jankovič Nina
Stajič Saša
Šturm Ajda

Akrobatika - Člani (AKR)

Grbac Jaka
Kovič Jan
Kranjec Matej
Kranjec Tomaž
Opaškar Matej
Peljhan Kristjan
Pezdirc Matjaž
Pregelj Matej
Uršič Jaka
Vičič Robert
Vrbec Jure
Zorec Jaka

Akrobatika - Članice (AKR)

Ban Pia
Dolšina Simona
DROBNIČ BARBARA
Erčulj Špela
Jakofčič Neža
Kavčič Neja
Lovrič Tea
Navršnik Maja
Skubic Sabina
Vrbec Urša
Zalar Urša
Zavrl Katja


Prihajajoči dogodki
19.11.2017
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 Športna dvorana vojašnice Edvarda Peperka, Leskoškova 7, 1000 Ljubljana
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 več >
23.11.2017
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 Cottbus, Nemčija
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 več >
25.11.2017
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 Športno društvo Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 več >
2.12.2017
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 Gimnastični center Ljubljana, Koprska ul. 29, 1000 Ljubljana
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport