GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Partizan Renče

Naziv: ŠD Partizan Renče
Naslov: Trg 25
Davčna št.: 58861394
Matična št.: 5012279000
E-pošta: sdrence@gmail.com
Telefon: 05/395 50 48
Spletna stran: http://www.sd-partizan-rence.si
Predsednik: Ferjančič Igor
Datum ustanovitve: 1.3.1947
Število registriranih članov pri GZS v letu 2017: 118



Gimnastika za vse - REKREATIVNI PROGRAM

Urdih Jan

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Ferjančič Kristjan
Jelen Matic
Martinuč Mark
Orlič Lukas
Poljšak Borut
Vidić Rok
Žižmond Gal

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Ambrož Ariana
Debeljak Anastasija
Dolanc Larisa
Dolinar Lana
Furlan Julija
Kolavčič Asja
Komel Lara
Luiza Rusjan Živa
Maksimovič Lara
Martinuč Ariana
Marušič Ilenija
Mei Petrovčič Klavdia
Panič Veda
Saksida Zarja
Tomsič Luna
Uršič Klara
Uršič Zoja

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Čebron Žiga
Kobal Tim
Lango Enej
Nemec Patrik
Pavlica Ahac
Skomina Domen
Skomina Žan
Štrukelj Blaž

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Ambrož Aurora
Černe Marisa
Fabijan Taja
Krkoč Uršula
Saksida Melisa
Samec Maruša
Slejko Vita
Šekli Maša
Tavčar Barbara

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Cotič Matjaž
Kavčič Anej
Orlič Tomas
Pavlica Nace
Pelicon Jernej
Petarin Žiga
Rupar Jure
Saksida Peter
Šinigoj Nejc

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Abramič Kaja
Arčon Petra
Kožlin Ela
Lango Kaja
Lukežič Hana
Spačal Mojca
Žvanut Veronika

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Arčon Anže
Čebron Rok
Ferjančič Aljaž
Krusič Matjaž
Martinuč Jani
Mozetič Tim
Pavlica Žiga
Petarin Blaž
Saksida Nejc
Slejko Jani
Zorn Žan

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Cotič Maja
Mozetič Nika
Nemec Sara
Nemec Urša
Terčon Lea
Urdih Maja
Veggia Elis
Vidič Lea

Gimnastika za vse - Člani (M)

Arčon Jurij
Ferjančič Jan
Peras David
Pregelj Miha
Špacapan Anej

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Pufek Jerneja

Akrobatika - Starejše članice (AKR) (Ž)

Žvanut Veronika

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Bašelj Jure
Bremec Matic
Cigoj Leon
Cotič Deni
Dolinar Luka
Ferjančič Kristjan
Jelen Matic
Martinuč Mark
Orlič Lukas
Pelegrini Nejc
Poljšak Borut
Simčič Alan
Ušaj Lana
Vidić Rok
Žižmond Gal
Žnidarčič Roksana

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Alisa Rusjan Neža
Ambrož Ariana
Arčon Manca
Debeljak Anastasija
Dolanc Larisa
Dolinar Lana
Furlan Julija
Furlan Urška
Gomolj Neli
Kolavčič Asja
Komel Lara
Ljubetič Karmen
Luiza Rusjan Živa
Maksimovič Lara
Martinuč Ariana
Marušič Ilenija
Mei Petrovčič Klavdia
Panič Veda
Pirih Klara
Saksida Zarja
Špacapan Lija
Šuc Natali
Tomsič Luna
Uršič Klara
Uršič Zoja
Žigon Nalia
Žnidarčič Neiša

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Besednjak Aleks
Bremec Matic
Čebron Žiga
Kobal Tim
Lango Enej
Nemec Patrik
Pavlica Ahac
Skomina Domen
Skomina Žan
Štrukelj Blaž
Urdih Jan

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Ambrož Aurora
Černe Marisa
Fabijan Taja
Gašparin Ajda
Kavčič Taja
Krkoč Uršula
Kukanja Maša
Pahor Nika
Saksida Melisa
Samec Maruša
Slejko Vita
Šekli Maša
Tavčar Barbara
Žigon Ana

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Cotič Matjaž
Kavčič Anej
Orlič Tomas
Pavlica Nace
Pelicon Jernej
Petarin Žiga
Rupar Jure
Saksida Peter
Šinigoj Nejc

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Abramič Kaja
Arčon Petra
Kožlin Ela
Lango Kaja
Lukežič Hana
Pipan Neža
Rovtar Ema
Spačal Mojca
Stepančič Gaja
Vuk Sara

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Arčon Anže
Čebron Rok
Ferjančič Aljaž
Krusič Matjaž
Martinuč Jani
Mozetič Tim
Pavlica Žiga
Petarin Blaž
Saksida Nejc
Slejko Jani
Zorn Žan

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Cotič Maja
Čigon Eli
Jurkič Dagmar
Mozetič Nika
Nemec Sara
Nemec Urša
Terčon Lea
Urdih Maja
Veggia Elis
Vidič Lea

Akrobatika - Člani (AKR)

Arčon Jurij
Arčon Žiga
Ferjančič Jan
Klinec Blaž
Peras David
Pregelj Miha
Špacapan Anej

Akrobatika - Članice (AKR)

Pufek Jerneja
Sulič Neli
Zorn Ula


Ni podatkov.

Ni podatkov.

Prihajajoči dogodki
19.11.2017
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 Športna dvorana vojašnice Edvarda Peperka, Leskoškova 7, 1000 Ljubljana
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 več >
23.11.2017
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 Cottbus, Nemčija
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 več >
25.11.2017
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 Športno društvo Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 več >
2.12.2017
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 Gimnastični center Ljubljana, Koprska ul. 29, 1000 Ljubljana
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport