GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Narodni dom

ŠD Narodni dom
Naziv: ŠD Narodni dom
Naslov: Bleiweisova cesta 25
Davčna št.: 14430126
Matična št.: 5014891000
E-pošta: info@narodnidom.si
Telefon: 422 37 50
Spletna stran: www.narodnidom.si
Predsednik: Crnek Dejan
Datum ustanovitve: 1.1.1863
Število registriranih članov pri GZS v letu 2020: 71



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Anderlič Jaša
Čeč Sven Nik

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Batič Finžgar Anže
Čeč David
Čeč Liam Tim
Meško Tit

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Kirn Gašper
Mladenov Tilen
Volovšek Brin
Zalaznik Maj
Žižmund Max

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Marušič Matej
Zalaznik Anže

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Buckley Kevin
Krajzel Gašper
Podobnik Jure

Moška športna gimnastika - Mladinci

Božič Nikolaj
Istenič Mark
Nastran Mitja
Turk Gregor

Moška športna gimnastika - Člani

Bertoncelj Sašo
Bojanc Luka
Dimic Alen

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Umek Karin

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Ham Lina
Kokalj Ella
Srčnik Zarja

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Ribičič Eva
Tuma Špela
Umek Brina
Zdovc Zarja

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Batič Manca
Beber Boštjančič Ana
Kos Mila

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Demšar Daša
Grčar Zarja

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Kovačič Melina
Kozlevčar Tina
Tuma Neža

Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja

Krajzel Barbara

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Grintal Rupert Arne
Jerin Cankar Jaka
Knez Kirill
Kolarič Svit
Kolenc Anže
Kotnik Čeh Miklavž
Širaj Brin
Toplek Žiga

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Brajnik Jakob Lun
Lenassi Matic
Podgoršek Nejc
Stražišar Vid
Šavli Vid
Šorn Maks

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Beganović Tian
Brodnik Erazem
Grintal Rupert Arne
Jerin Cankar Jaka
Knez Kirill
Kolarič Svit
Kolenc Anže
Kotnik Čeh Miklavž
Širaj Brin
Šivic Hojker Andrej
Toplek Žiga

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Ham Lina
Umek Karin

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Agić Leonardo Arnej
Brajnik Jakob Lun
Horvat Maj
Lenassi Matic
Podgoršek Nejc
Stražišar Vid
Šavli Vid
Šorn Maks

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Batič Manca
Kokalj Ella
Kovačič Melina
Ribičič Eva
Srčnik Zarja
Tuma Špela
Umek Brina
Zdovc Zarja

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Adamič Janez
Buček Miha
Kaltnekar Rok

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Beber Boštjančič Ana
Demšar Daša
Grčar Zarja
Kos Mila
Kozlevčar Tina
Krajzel Barbara
Tuma Neža


Prihajajoči dogodki
25.9.2020
Prvenstveno tekmovanje Zelene jame Gimnastično društvo Zelena jama, Pokopališka ulica 35, Ljubljana
Prvenstveno tekmovanje Zelene jame več >
26.9.2020
Ukrainian International Cup Kijev 2020 Kijev, Ukrajina
Ukrainian International Cup Kijev 2020 več >
26.9.2020
Odprto prvenstvo Bežigrada v skokih z male prožne ponjave 2020 Športni center Triglav, Vodovodna 25, Ljubljana
Odprto prvenstvo Bežigrada v skokih z male prožne ponjave 2020 več >
1.10.2020
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 Szombathely, Madžarska
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Szombathely 2020 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Športna Loterija, d. d.


Incertus d.o.o.


MERKUR trgovina, d.o.o.


Elektronsko pismo Pošte Slovenije d.o.o.


STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih zvez


Fundacija za šport


Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport