GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Narodni dom

ŠD Narodni dom
Naziv: ŠD Narodni dom
Naslov: Bleiweisova cesta 25
Davčna št.: 14430126
Matična št.: 5014891000
E-pošta: info@narodnidom.si
Telefon: 422 37 50
Spletna stran: www.narodnidom.si
Predsednik: Crnek Dejan
Datum ustanovitve: 1.1.1863
Število registriranih članov pri GZS v letu 2018: 146



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Čeč David
Čeč Liam Tim
Grm Valter
Kotnik Čeh Miklavž
Lamut Nil
Schlamberger Maj
Stražišar Črt

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Accetto Korošec Indi Tej
Beltram Tristan
Brodnik Erazem
Buckley Michael David
Gusevskiy KIRIL
Kirn Gašper
Kreačič Miro
Manaev Vladimir
Mladenov Tilen
Šivic Hojker Andrej
Volovšek Brin
Zalaznik Maj
Žižmund Max

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Brajnik Jakob Lun
Hočevar Martin
Ihtijarević Tarik
Kunaver Urh
Marušič Matej
Stražišar Vid
Zalaznik Anže

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Buckley Kevin
Krajzel Gašper
Podobnik Jure

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Munih Žan Luka
Nastran Mitja

Moška športna gimnastika - Kadeti

Buckley Kevin
Krajzel Gašper
Nastran Mitja

Moška športna gimnastika - Mladinci

Božič Nikolaj
Istenič Mark
Marušič Matej
Podobnik Jure
Turk Gregor
Zalaznik Anže

Moška športna gimnastika - Člani

Bertoncelj Sašo
Bojanc Luka
Dimic Alen
Šilc Žiga

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Javornik Vida
Karer Zarja
Korica Loren
Pegan Ula

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Brodnik Zala
Burja Jerca
Herak Bravc Julija
Medvedšek Lara
Petkovšek Gaja
Veselič Lina

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Čeč Kiara Ema
Klopčič Lili
Skubic Hana

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Grm Marija
Hočevar Geni
Kovač Tea
Umek Karin

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Lamut Mia

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Beber Boštjančič Ana
Demšar Urša
Kokalj Ella
Komelj Naja
Kos Mila
Pompe Meta
Ribičič Eva
Tuma Špela
Umek Brina
Zdovc Zarja
Zenkovič Mila

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Batič Manca
Demšar Daša
Klemenčič Ana Veronika
Kovačič Melina

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Hawlina Flora

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Grčar Zarja
Kozlevčar Tina
Peterman Ula
Tuma Neža

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Krajc Klara
Krajzel Barbara
Umek Polona

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Accetto Korošec Indi Tej
Beltram Tristan
Čeč David
Čeč Liam Tim
Djuričin Aleksandar
Grintal Rupert Arne
Grm Valter
Gusevskiy KIRIL
Jerin Cankar Jaka
Kotnik Čeh Miklavž
Kreačič Miro
Lamut Nil
Manaev Vladimir
Mramor Viktor
Schlamberger Maj
Stražišar Črt
Zalaznik Maj
Žižmund Max

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Čeč Kiara Ema
Skubic Hana

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Ajdarovič Ian
Bleiweis Urh
Brajnik Jakob Lun
Brodnik Erazem
Hočevar Martin
Hojker Šivic Tobija
Horvat Maj
Kolenc Anže
Kosec Ožbej
Košmerlj Tim
Mladenov Tilen
Planinc Peter
Podgoršek Nejc
Schlamberger Til
Stražišar Vid
Šetina Matej
Šivic Hojker Andrej
Šorn Maks
Volovšek Brin

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Buckley Jennifer Eucharia
Burja Jerca
Demšar Urša
Grm Marija
Ihtijarević Tarik
Klemenčič Ana Veronika
Kovačič Melina
Lamut Mia
Pompe Meta
Ribičič Eva

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Agić Leonardo Arnej
Bleiweis Urban
Brus Lenart Antonij
Erzetič Jon
Golobič Aleksej - Luka
Gosenca Jan
Kaltnekar Rok
Kokalj Erik
Krajc Oskar
Lenassi Matic
Masten Lenart
Milovanovič Šantelj Vid
Munih Staš
Pernat Urban
Polak Nikolaj
Resman Erik
Resman Mark
Roblek Gašper
Roblek Gregor
Sbrizaj Maks

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Batič Manca
Demšar Daša
Kos Mila
Kozlevčar Tina
Kramarič Ruda

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Adamič Janez
Anželj Tibor
Barl Jure
Buček Miha
Hawlina Flora
Krajc Klara
Mljač Jure
Štih Gašper

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Peterman Ula

Gimnastika za vse - Člani (M)

Bušelič Benjamin
Dobrovoljc Žiga

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Škerlj Hana

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Accetto Korošec Indi Tej
Beltram Tristan
Čeč David
Čeč Liam Tim
Djuričin Aleksandar
Grintal Rupert Arne
Grm Valter
Gusevskiy KIRIL
Jerin Cankar Jaka
Kotnik Čeh Miklavž
Kreačič Miro
Lamut Nil
Manaev Vladimir
Mramor Viktor
Schlamberger Maj
Stražišar Črt
Zalaznik Maj
Žižmund Max

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Čeč Kiara Ema
Herak Bravc Julija
Javornik Vida
Karer Zarja
Klopčič Lili
Korica Loren
Medvedšek Lara
Pegan Ula
Petkovšek Gaja
Skubic Hana
Veselič Lina

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Ajdarovič Ian
Bleiweis Urh
Brajnik Jakob Lun
Brodnik Erazem
Buckley Michael David
Hočevar Martin
Hojker Šivic Tobija
Horvat Maj
Ihtijarević Tarik
Kirn Gašper
Kolenc Anže
Kosec Ožbej
Košmerlj Tim
Kunaver Urh
Marušič Matej
Mladenov Tilen
Planinc Peter
Podgoršek Nejc
Schlamberger Til
Stražišar Vid
Šetina Matej
Šivic Hojker Andrej
Šorn Maks
Volovšek Brin
Zalaznik Anže
Zenkovič Mila

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Brodnik Zala
Buckley Jennifer Eucharia
Burja Jerca
Demšar Urša
Grm Marija
Klemenčič Ana Veronika
Kokalj Ella
Kovač Tea
Kovačič Melina
Lamut Mia
Pompe Meta
Ribičič Eva
Tuma Špela
Umek Brina
Umek Karin
Zdovc Zarja

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Agić Leonardo Arnej
Bleiweis Urban
Brus Lenart Antonij
Buckley Kevin
Erzetič Jon
Golobič Aleksej - Luka
Gosenca Jan
Kaltnekar Rok
Kokalj Erik
Krajc Oskar
Krajzel Gašper
Lenassi Matic
Masten Lenart
Milovanovič Šantelj Vid
Munih Staš
Nastran Mitja
Pernat Urban
Podobnik Jure
Polak Nikolaj
Resman Erik
Resman Mark
Roblek Gašper
Roblek Gregor
Sbrizaj Maks

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Batič Manca
Beber Boštjančič Ana
Demšar Daša
Hočevar Geni
Komelj Naja
Kos Mila
Kozlevčar Tina
Krajzel Barbara
Kramarič Ruda
Tuma Neža

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Adamič Janez
Anželj Tibor
Barl Jure
Božič Nikolaj
Buček Miha
Čadež Matevž
Čop Matej
Dolenc Lenart
Istenič Mark
Jaklič Jakob
Jankovič Kociper Erazem
Mljač Jure
Munih Žan Luka
Štih Gašper
Turk Gregor

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Hawlina Flora
Krajc Klara
Peterman Ula
Umek Polona

Akrobatika - Člani (AKR)

Bušelič Benjamin
Dobrovoljc Žiga

Akrobatika - Članice (AKR)

Lah Gaja
Slana Laura
Škerlj Hana
Žigon Nika


Prihajajoči dogodki
19.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 Maribor
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 več >
20.10.2018
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 Telovadnica OŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša v Renčah
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 več >
20.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories Sports Hall Tabor (Dvorana Tabor), Koresova ulica 7, 2000 Maribor, Slovenia
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories več >
21.10.2018
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 Maribor
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport