GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Narodni dom

ŠD Narodni dom
Naziv: ŠD Narodni dom
Naslov: Bleiweisova cesta 25
Davčna št.: 14430126
Matična št.: 5014891000
E-pošta: info@narodnidom.si
Telefon: 422 37 50
Spletna stran: www.narodnidom.si
Predsednik: Crnek Dejan
Datum ustanovitve: 1.1.1863
Število registriranih članov pri GZS v letu 2017: 141



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Accetto Korošec Indi Tej
Beltram Tristan
Čeč David
Čeč Liam Tim
Grm Valter
Lamut Nil
Schlamberger Maj
Šteger Taras
Zalaznik Maj

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Baričič Klemen Lev
Brajnik Jakob Lun
Brodnik Erazem
Buckley Michael David
Hočevar Martin
Hudovernik Luka
Ihtijarević Tarik
Kirn Gašper
Mladenov Tilen
Stražišar Vid
Šivic Hojker Andrej
Vidmar Žiga
Volovšek Brin

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Crnjac Patrik
Hojker Šivic Tobija
Kosec Ožbej
Kunaver Urh
Marušič Matej
Planinc Peter
Podobnik Jure
Zalaznik Anže

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Adamič Gal
Buckley Kevin
Krajzel Gašper
Munih Staš
Nastran Mitja
Sbrizaj Maks
Škofič Mark

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Božič Nikolaj
Dolenc Lenart
Istenič Mark
Munih Žan Luka
Pestotnik Stres Svit
Turk Gregor

Moška športna gimnastika - Kadeti

Božič Nikolaj
Buckley Kevin
Istenič Mark
Munih Žan Luka
Nastran Mitja
Sbrizaj Maks
Škofič Mark
Turk Gregor

Moška športna gimnastika - Člani

Bertoncelj Sašo
Dimic Alen
Šilc Žiga

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Arkhipova Rogelj Stella
Čeč Kiara Ema
Mehič Kersnič Neja
Putrih Frumen Leni
Skubic Hana

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Burja Jerca
Cetinski Martina
Goter Košir Iva
Grm Marija
Umek Karin
Vrenko Iza

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Ivanuš Demšar Adela
Lamut Mia

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Khorisko Vira
Kos Mila
Leskovec Alisa
Pompe Meta
Ribičič Eva
Todorovič Petra
Tuma Špela
Umek Brina
Veselinovič Rea
Zenkovič Mila

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Brglez Ajda
Klemenčič Ana Veronika

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Batič Manca
Demšar Daša
Demšar Urša
Kovačič Melina

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Veber Tia

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Dobrovoljc Živa
Grčar Zarja
Hawlina Flora
Tuma Neža

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Krajc Klara
Krajzel Barbara
Peterman Ula
Umek Polona

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Accetto Korošec Indi Tej
Baričič Klemen Lev
Beltram Tristan
Brodnik Erazem
Buckley Michael David
Čeč David
Čeč Liam Tim
Grintal Rupert Arne
Grm Valter
Hudovernik Luka
Jerin Cankar Jaka
Kirn Gašper
Lamut Nil
Mladenov Tilen
Schlamberger Maj
Šivic Hojker Andrej
Šteger Taras
Vidmar Žiga
Volovšek Brin
Zalaznik Maj

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Arkhipova Rogelj Stella
Burja Jerca
Cetinski Martina
Čeč Kiara Ema
Grm Marija
Ivanuš Demšar Adela
Lamut Mia
Mehič Kersnič Neja
Putrih Frumen Leni
Skubic Hana
Umek Karin

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Brajnik Jakob Lun
Hočevar Martin
Horvat Maj
Ihtijarević Tarik
Košmerlj Tim
Lenassi Matic
Milovanovič Šantelj Vid
Podgoršek Nejc
Ribič Žiga
Schlamberger Til
Stražišar Vid
Šorn Maks

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Batič Manca
Brglez Ajda
Buckley Jennifer Eucharia
Čadež Nika
Demšar Urša
Goter Košir Iva
Khorisko Vira
Klemenčič Ana Veronika
Kovačič Melina
Leskovec Alisa
Pantar Ivana
Pompe Meta
Ribičič Eva
Todorovič Petra
Tuma Špela
Umek Brina
Veselinovič Rea
Vrenko Iza
Zenkovič Mila

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Adamič Janez
Buček Miha
Čop Matej
Gosenca Jan
Kaltnekar Rok
Krajc Oskar
Majhen Tit
Podgoršek Lan
Polak Nikolaj

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Demšar Daša
Dobrovoljc Živa
Grčar Zarja
Kos Mila
Krajc Klara
Kramarič Ruda
Tuma Neža
Umek Polona
Veber Tia

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Cilenšek Janž
Čadež Matevž
Jaklič Jakob
Jankovič Kociper Erazem
Jeršin Nik
Ključevšek Vid
Šafarič Matej
Štih Gašper

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Hawlina Flora
Peterman Ula
Peterman Zoja
Škerlj Hana

Gimnastika za vse - Člani (M)

Bušelič Benjamin
Dobrovoljc Žiga
Osvald Tadej
Rozman Matevž
Vadnjal Urban

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Accetto Korošec Indi Tej
Baričič Klemen Lev
Beltram Tristan
Brodnik Erazem
Buckley Michael David
Čeč David
Čeč Liam Tim
Grintal Rupert Arne
Grm Valter
Hudovernik Luka
Jerin Cankar Jaka
Kirn Gašper
Lamut Nil
Mladenov Tilen
Schlamberger Maj
Šivic Hojker Andrej
Šteger Taras
Vidmar Žiga
Volovšek Brin
Zalaznik Maj

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Arkhipova Rogelj Stella
Burja Jerca
Cetinski Martina
Čeč Kiara Ema
Grm Marija
Ivanuš Demšar Adela
Lamut Mia
Mehič Kersnič Neja
Putrih Frumen Leni
Skubic Hana
Umek Karin

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Brajnik Jakob Lun
Crnjac Patrik
Erzetič Jon
Hočevar Martin
Hojker Šivic Tobija
Horvat Maj
Ihtijarević Tarik
Kosec Ožbej
Košmerlj Tim
Kunaver Urh
Lenassi Matic
Marušič Matej
Milovanovič Šantelj Vid
Planinc Peter
Podgoršek Nejc
Podobnik Jure
Ribič Žiga
Schlamberger Til
Stražišar Vid
Šetina Matej
Šorn Maks
Zalaznik Anže

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Batič Manca
Brglez Ajda
Buckley Jennifer Eucharia
Čadež Nika
Demšar Urša
Goter Košir Iva
Khorisko Vira
Klemenčič Ana Veronika
Kovačič Melina
Leskovec Alisa
Pantar Ivana
Pompe Meta
Ribičič Eva
Todorovič Petra
Tuma Špela
Umek Brina
Veselinovič Rea
Vrenko Iza
Zenkovič Mila

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Adamič Gal
Adamič Janez
Buckley Kevin
Buček Miha
Čop Matej
Dolenc Lenart
Gosenca Jan
Kaltnekar Rok
Krajc Oskar
Krajzel Gašper
Majhen Tit
Masten Lenart
Munih Staš
Munih Žan Luka
Nastran Mitja
Pestotnik Stres Svit
Podgoršek Lan
Polak Nikolaj
Roblek Gašper
Roblek Gregor
Sbrizaj Maks
Škofič Mark

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Demšar Daša
Dobrovoljc Živa
Grčar Zarja
Kos Mila
Kozlevčar Tina
Krajc Klara
Kramarič Ruda
Tuma Neža
Umek Polona
Veber Tia

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Božič Nikolaj
Cilenšek Janž
Čadež Matevž
Istenič Mark
Jaklič Jakob
Jankovič Kociper Erazem
Jeršin Nik
Ključevšek Vid
Šafarič Matej
Štih Gašper
Turk Gregor

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Hawlina Flora
Peterman Ula
Peterman Zoja
Škerlj Hana

Akrobatika - Člani (AKR)

Bušelič Benjamin
Dobrovoljc Žiga
Gradišek Luka
Osvald Tadej
Rozman Matevž
Vadnjal Urban

Akrobatika - Članice (AKR)

Žigon Nika


Prihajajoči dogodki
19.11.2017
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 Športna dvorana vojašnice Edvarda Peperka, Leskoškova 7, 1000 Ljubljana
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 več >
23.11.2017
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 Cottbus, Nemčija
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 več >
25.11.2017
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 Športno društvo Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 več >
2.12.2017
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 Gimnastični center Ljubljana, Koprska ul. 29, 1000 Ljubljana
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport