GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Moste

Naziv: ŠD Moste
Naslov: Proletarska 3
Matična št.: 5010306000
E-pošta: sdmoste@amis.net
Telefon: 01/542 20 80
Predsednik: Raguž Radoslav
Število registriranih članov pri GZS v letu 2017: 190



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Aškerc Sergej
ČEŠNOVAR ROK
MATKOVIČ Martin
pohole malis tilen
Trbovc Svit
TUBIN Aleksander

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Ambrožič Luka
Bricelj Lan
Gospodarič Gorazd
Kogoj Tin Ernest
KOZMIK ILIĆ Tajan Tajan
Petan Tim
Totter Erik
Vratarič Klemen

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Ambrožič Manca
Džambič Eldina
Hočevar Eva
Ibraimi Inaja
Kukec Iza
Kunaver Ratej Ajda
Kunaver Ratej Živa
Sirćo Ayla
Smrekar Pavla
Šterbenc Ajda
Topličanec Luketa Danaja
Videtič Hana
Vocovnik Maša
Židov Tija
Živec Pia
Žnidaršič Tamara

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Ambrožič Sara

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Duralija Klara
Vrdelja Larisa Zala

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Avguštinčič Anaja
Košork Enja
Kunaver Ratej Brina
Luketa Topličanec Minja
Poznik Brina
Seferaj Hana

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Andrejek Ana
Ferenc Tinka
Ibraimi Iman
Jošt Jana
Kustec Marta
Martinc Lea
Mikeln Ema
Raduha Živa

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Gregorič Tjaša
Mikeln Liza
Mislej Ana
Žižek Teja

Ritmična gimnastika - Mlajše deklice

Aleksič Mia
Arnež Lili
Avžlahar Tija Isabela
Blajić Dora
Bukač Zupančič Staša
Celestina Finlayson Pia
Cvetković Maja
Čadež Nika
Dečko Kronegger Lucija
Dizdarević Ema
Grabrijan Iva
Gramič Mia
Gregorič Luna
Gužvič Sara
Hvala Zoja
Jovič Nika
Kolar Ela
Konček Vida
Kovalenko Polina
Lebar Lana Leyla
Matić Tamara
Matkovič Klara
Mihalj Vita
Napreyenka Sofia
Peršin Ela
Pezdirc Tia
Pilej Eva
Pregelj Eliza
Pregelj Julija
Šijanec Brina
Školnik Tiana
Taljat Zara
Todorović Maša
Todorovska Jana
Vidmar Hana
Vidmar Neli
Vojin Lana
Vrabec Katerina
Zupančič Iva
Žitnik Lana

Ritmična gimnastika - Deklice

Biščan Lara
Gregl Anja
Mihalj Tia
Nemeš Inka
Romih Kaja Zoe
Stankovič Lia
Vajda Anja

Ritmična gimnastika - Kadetinje

Agič Špela
Gužvič Anastasia
Kastelic Tisa
Korada Lori
Krašovec Brigita
Lavriša Živa
Plevel Neja
Rogič Pia
Šarkanj Hana
Tomšič Danaja
Tušar Maruša

Ritmična gimnastika - Mladinke

Bernat Maja
Brinšek Nina
Dizdarević Sarah
Grbec Neja
Jovanović Andrea
Kopač Dora
Marolt Žana
Nemeš Lara
Prihoda Tessa
Šketelj Kocjančič Klara

Ritmična gimnastika - Članice

Bernat Nina
Bizjak Maša
Cencen Veronika
Ivančič Zoja Marija
Kragulj Ana
Kragulj Sara
Leskovec Tinka
Lovrenčič Ana
Purič Kaja
Skočir Laura
Šturm Ana Marija
Vidmar Nina
Villca Šeme Tamia Dulce
Zorec Iza

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Aškerc Sergej
Bricelj Lan
ČEŠNOVAR ROK
Ferenc Martin
Kogoj Tin Ernest
KOZMIK ILIĆ Tajan Tajan
KUSTEC Jurij
MATKOVIČ Martin
Petan Tim
pohole malis tilen
POVŠE Filip
SAJE Luka
Totter Erik
Trbovc Svit
TUBIN Aleksander
Vratarič Klemen

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Ambrožič Manca
Ambrožič Sara
Ćehić Elma
Duralija Klara
Džambič Eldina
Hočevar Eva
Ibraimi Inaja
Kukec Iza
Kunaver Ratej Ajda
Kunaver Ratej Živa
Martinjak Brina
Sirćo Ayla
Smrekar Pavla
Šterbenc Ajda
Topličanec Luketa Danaja
Videtič Hana
Vocovnik Maša
Vrdelja Larisa Zala
Židov Naja
Židov Tija
Živec Pia
Žnidaršič Tamara

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Ambrožič Luka
BLAŽIČ Nikolaj
Gospodarič Gorazd
karič aden
Kolakovič Leon
Novak Rok
Vrhovnik Vid
Završan Luka

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Ajkič Lina
Andrejek Ana
Avguštinčič Anaja
Ferenc Tinka
Ibraimi Iman
Jošt Jana
Košork Enja
Kunaver Ratej Brina
Kustec Marta
Luketa Topličanec Minja
Martinc Lea
Mikeln Ema
Pleterski Nika
Poznik Brina
Preinfalk Vita
Raduha Živa
Ratoša Rigler Mia
Seferaj Hana
Tomplak Maša

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

FAGANEL TJAŠ
Špunt Žiga

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Bizjak Leja
Bric Eva
Faganel Kaja
Ferenc Zala
Gregorič Tjaša
Jakovac Maja
Marinič Ajna
Mikeln Liza
Mislej Ana
Račič Irma
Seferaj Adea
Tubin Ana
Zavrl Neža
Žižek Teja

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Eberl Borut
Flajs Kris
Lindič Aleks

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Eršte Meškovič Anja
Grmek Ajda

Gimnastika za vse - Člani (M)

Anžur Jaka
Bricelj Andraž
Horvat Jan

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Ambrožič Maja
Balent Nina
Glinšek Patricija
Kunstelj Eva
Lipovšek Tjaša
Matjačič Sara
Nučič Živa
Rabič Tina

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Aškerc Sergej
Bricelj Lan
ČEŠNOVAR ROK
Ferenc Martin
Kogoj Tin Ernest
KOZMIK ILIĆ Tajan Tajan
KUSTEC Jurij
MATKOVIČ Martin
Petan Tim
pohole malis tilen
POVŠE Filip
SAJE Luka
Totter Erik
Trbovc Svit
TUBIN Aleksander
Vratarič Klemen

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Ambrožič Manca
Ambrožič Sara
Ćehić Elma
Duralija Klara
Džambič Eldina
Hočevar Eva
Ibraimi Inaja
Kukec Iza
Kunaver Ratej Ajda
Kunaver Ratej Živa
Martinjak Brina
Sirćo Ayla
Smrekar Pavla
Šterbenc Ajda
Topličanec Luketa Danaja
Videtič Hana
Vocovnik Maša
Vrdelja Larisa Zala
Židov Naja
Židov Tija
Živec Pia
Žnidaršič Tamara

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Ambrožič Luka
BLAŽIČ Nikolaj
Gospodarič Gorazd
karič aden
Kolakovič Leon
Novak Rok
Vrhovnik Vid
Završan Luka

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Ajkič Lina
Andrejek Ana
Avguštinčič Anaja
Ferenc Tinka
Ibraimi Iman
Jošt Jana
Košork Enja
Kunaver Ratej Brina
Kustec Marta
Luketa Topličanec Minja
Martinc Lea
Mikeln Ema
Pleterski Nika
Poznik Brina
Preinfalk Vita
Raduha Živa
Ratoša Rigler Mia
Seferaj Hana
Tomplak Maša

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

FAGANEL TJAŠ
Špunt Žiga

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Bizjak Leja
Bric Eva
Faganel Kaja
Ferenc Zala
Gregorič Tjaša
Jakovac Maja
Marinič Ajna
Mikeln Liza
Mislej Ana
Račič Irma
Seferaj Adea
Tubin Ana
Zavrl Neža
Žižek Teja

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Eberl Borut
Flajs Kris
Lindič Aleks

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Eršte Meškovič Anja
Grmek Ajda

Akrobatika - Člani (AKR)

Anžur Jaka
Bricelj Andraž
Horvat Jan

Akrobatika - Članice (AKR)

Ambrožič Maja
Balent Nina
Glinšek Patricija
Kunstelj Eva
Lipovšek Tjaša
Matjačič Sara
Nučič Živa
Rabič Tina


Prihajajoči dogodki
19.11.2017
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 Športna dvorana vojašnice Edvarda Peperka, Leskoškova 7, 1000 Ljubljana
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 več >
23.11.2017
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 Cottbus, Nemčija
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 več >
25.11.2017
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 Športno društvo Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 več >
2.12.2017
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 Gimnastični center Ljubljana, Koprska ul. 29, 1000 Ljubljana
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport