GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Moste

Naziv: ŠD Moste
Naslov: Proletarska 3
Matična št.: 5010306000
E-pošta: info@sd-moste.org
Telefon: 01/542 20 80
Predsednik: Raguž Radoslav
Število registriranih članov pri GZS v letu 2019: 168



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Bricelj Erazem
Jakše Maj

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Aškerc Sergej
Jakše Tjan
Pohole Malis Martin
TUBIN Aleksander
VRATARIČ VID

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Ambrožič Luka
Bricelj Lan
Gospodarič Gorazd
Kogoj Tin Ernest
Petan Tim
POVŠE Filip
Totter Erik
Vratarič Klemen

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Dobrecović Mohar Elisa
Dukič Peterlin Malu
Kukec Iza
Makše Catalinja
Primožič Brina
Sovinc Anja
Videtič Hana

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Tomplak Maja

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Ambrožič Manca
Kunaver Ratej Ajda
Kunaver Ratej Živa
Šterbenc Ajda
Vocovnik Maša

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Ambrožič Sara
Ćehić Elma
Hudeček Alja
Kustec Marta
Martinc Lea
Pleterski Nika
Preinfalk Vita
Tomplak Maša
Urškina Podboršek Zarja
Zrimšek Kaja

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Andrejek Ana
Avguštinčič Anaja
Duralija Klara
Košork Enja
Kunaver Ratej Brina
Luketa Topličanec Minja
Mikeln Ema
Poznik Brina
Seferaj Hana
Vrdelja Larisa Zala

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Gregorič Tjaša
Mikeln Liza
Mislej Ana
Žižek Teja

Ritmična gimnastika - Mlajše deklice

Cimra Maša
Cvetković Maja
Čadež Nika
Dobričič Inja
Grabrijan Iva
Hvala Zoja
Konček Vida
Krašovec Mila
Mihalj Vita
Sklepič Kiara
Vidmar Hana
Vidmar Neli

Ritmična gimnastika - Deklice

Aleksič Mia
Čampa Mia
Černič Kolšek Neža
Dečko Kronegger Lucija
Dizdarević Ema
Gregorič Luna
Kolar Ela
Kutnar Julija Angelina
Lebar Lana Leyla
Mihalec Minea
Slana Mia
Školnik Tiana
Todorovska Jana
Vojin Lana
Vrabec Katerina
Žnidaršič Hana Angelina

Ritmična gimnastika - Kadetinje

Agič Špela
Ahčan Korošec Alina
Biščan Lara
Gregl Anja
Matkovič Klara
Mihalj Tia
Nemeš Inka
Stankovič Lia
Vajda Anja
Žgur Maša

Ritmična gimnastika - Mladinke

Dragojević Enya
Gužvič Anastasia
Kastelic Tisa
Korada Lori
Krašovec Brigita
Lavriša Živa
Plevel Neja
Rogič Pia
Šarkanj Hana
Tomšič Danaja
Tušar Maruša

Ritmična gimnastika - Članice

Bernat Maja
Bernat Nina
Bizjak Maša
Brinšek Nina
Cencen Veronika
Dizdarević Sarah
Grbec Neja
Ivančič Zoja Marija
Jovanović Andrea
Kopač Dora
Kragulj Ana
Kragulj Sara
Nemeš Lara
Prihoda Tessa
Skočir Laura
Šketelj Kocjančič Klara
Šturm Ana Marija
Vidmar Nina
Villca Šeme Tamia Dulce
Zorec Iza

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Aškerc Sergej
AYDIN GAVRILOV Tao
Bricelj Erazem
Jakše Maj
Kezmič Teodor
Pohole Malis Martin
TEODOROVIĆ OLIVEIRA Or
VRATARIČ VID
Žaže Lovro

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Dobrecović Mohar Elisa
Dukič Peterlin Malu
Kukec Iza
Kunaver Ratej Ajda
Makše Catalinja
Primožič Brina
Sovinc Anja
Videtič Hana

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Ambrožič Luka
Bricelj Lan
Čačovič Maj
Gospodarič Gorazd
Intihar Bor
Intihar Gaj
Jakše Tjan
Kogoj Tin Ernest
KOZMIK ILIĆ Tajan
KUSTEC Jurij
MATKOVIČ Martin
Petan Tim
Pohole Malis Tilen
POVŠE Filip
Tomašik Albin
Totter Erik
Trbovc Svit
TUBIN Aleksander
Vratarič Klemen
Vrhovnik Vid
ZRIMŠEK Anže
ZRIMŠEK Žiga

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Ambrožič Manca
Ambrožič Sara
Avguštinčič Anaja
Ćehić Elma
Duralija Klara
Džambič Eldina
Farič Lucija
Hočevar Eva
Hudeček Alja
Košork Enja
Kunaver Ratej Brina
Kunaver Ratej Živa
Luketa Topličanec Minja
Pleterski Nika
Poznik Brina
Preinfalk Vita
Seferaj Hana
Šavija Mila
Šterbenc Ajda
Tomplak Maja
Tomplak Maša
Urškina Podboršek Zarja
Vocovnik Maša
Vrdelja Larisa Zala
Zalar Kaja

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Krivec Matej
SHTERLYAYEV Oleksandr
ŠUPUKOVIĆ AMEL
Završan Luka

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Ajkič Lina
Andrejek Ana
Kustec Marta
Martinc Lea
Mikeln Ema
Raduha Živa
Tubin Ana
Zrimšek Kaja

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Bric Eva
Gregorič Tjaša
Mikeln Liza
Mislej Ana
Žižek Teja

Gimnastika za vse - Člani (M)

Anžur Jaka
Banko Gal
Bricelj Andraž
Eberl Borut
Flajs Kris
Horvat Jan
Pušenjak Žan

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Grmek Ajda

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Aškerc Sergej
AYDIN GAVRILOV Tao
Bricelj Erazem
Jakše Maj
Kezmič Teodor
Pohole Malis Martin
TEODOROVIĆ OLIVEIRA Or
VRATARIČ VID
Žaže Lovro

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Dobrecović Mohar Elisa
Dukič Peterlin Malu
Kukec Iza
Kunaver Ratej Ajda
Makše Catalinja
Primožič Brina
Sovinc Anja
Videtič Hana

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Ambrožič Luka
Bricelj Lan
Čačovič Maj
Gospodarič Gorazd
Intihar Bor
Intihar Gaj
Jakše Tjan
Kogoj Tin Ernest
KOZMIK ILIĆ Tajan
KUSTEC Jurij
MATKOVIČ Martin
Petan Tim
Pohole Malis Tilen
POVŠE Filip
Tomašik Albin
Totter Erik
Trbovc Svit
TUBIN Aleksander
Vratarič Klemen
Vrhovnik Vid
ZRIMŠEK Anže
ZRIMŠEK Žiga

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Ambrožič Manca
Ambrožič Sara
Avguštinčič Anaja
Ćehić Elma
Duralija Klara
Džambič Eldina
Farič Lucija
Hočevar Eva
Hudeček Alja
Košork Enja
Kunaver Ratej Brina
Kunaver Ratej Živa
Luketa Topličanec Minja
Pleterski Nika
Poznik Brina
Preinfalk Vita
Seferaj Hana
Šavija Mila
Šterbenc Ajda
Tomplak Maja
Tomplak Maša
Urškina Podboršek Zarja
Vocovnik Maša
Vrdelja Larisa Zala
Zalar Kaja

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Krivec Matej
SHTERLYAYEV Oleksandr
ŠUPUKOVIĆ AMEL
Završan Luka

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Ajkič Lina
Andrejek Ana
Kustec Marta
Martinc Lea
Mikeln Ema
Raduha Živa
Tubin Ana
Zrimšek Kaja

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Bric Eva
Gregorič Tjaša
Mikeln Liza
Mislej Ana
Žižek Teja

Akrobatika - Člani (AKR)

Anžur Jaka
Banko Gal
Bricelj Andraž
Eberl Borut
Flajs Kris
Horvat Jan
Pušenjak Žan

Akrobatika - Članice (AKR)

Grmek Ajda


Prihajajoči dogodki
23.5.2019
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Osijek 2019 Osijek, Hrvaška
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Osijek 2019 več >
25.5.2019
Pokal  ŠD Studenci 2019 ŠPORTNI DOM Studenci,Na Poljanah 20, 2000 Maribor
Pokal ŠD Studenci 2019 več >
25.5.2019
DP v RG - individualne sestave 2019 Gimnastični center Ljubljana, Koprska ulica 29, 1000 Ljubljana
DP v RG - individualne sestave 2019 več >
25.5.2019
DP v GZV 2019 Športna dvorana Lucija, Liminjanska cesta 78, 6320 Portorož
DP v GZV 2019 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport