GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD GIB Šiška

ŠD GIB Šiška
Naziv: ŠD GIB Šiška
Naslov: Drenikova 32
Matična št.: 5135206000
E-pošta: info@gib-sport.com
Telefon: 01/505 67 38
Predsednik: Benedik Gaber
Število registriranih članov pri GZS v letu 2019: 168



Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Balaj Lora
Bele Ina
Breznik Falk Amelie
Hribar Ini
Karpinska Christina
Merlak Indira
Orel Taja
Radivojevič Julija
Šabotič Zara
Šetina Lara

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Bajrič Alina
Bavdek Lara
Breznik Brina
Colja Mila
Jug Nikolič Mara
Kladnik Ana Pilar
Koljič Ariana
Kremžar Lara
Krivorotov Živa
Matelič Conti Neja
Miškovič Maka
Pirnat Pika
Repanšek Mija
Slak Julija
Slak Lara
Smrekar Božič Sofija
Stubelj Lena
Žavbi Anja

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Golob Matzele Ana
Knez Sofia
Rolih Kristina
Stavrev Novak Noela
Usenik Ana Eva
Volovšek Ela

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Batič Finžgar Brina
Botonjić Ilvana
BRATOVIČ LISA
Casagrande Gloria
Cepin Veronika
Jakšič Malešič Tara
Karanjac Kroflič Viki
Klun Julija Bela
Kumer Katja
Natić Katarina
Repanšek Julija
Safro Maria
Tomažin Taja
Weibl Lia
Zabukovec Zoya

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Čeč Kiara Ema
Jašič Mia
Koštrun Emilija
Predanič Lana

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Cajnko Caf Lora
Chen Mia
Eniko Varja
Gartner Pia
Golob Matzele Zala
Grumič Vidic Nea
Hoenigsman Neli
Khairutdinova Alina
Kramer Zoja
Mitrović Lara
Oblak Brina
Pečaver Zarja
Potočnik Honigsman Tara
Ramljak Majra
Reflak Dita
Rigler Liza
Sajevic Lina
Smrekar Božič Jelka
Strojanšek Isabela
Šetina Tina
Toroš Taja
Weibl Alin

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Bežan Zoja
Glažar Tamše Ronja
Guzenko Alya
Lukan Ana
PLANINC ZOJA
Praskalo Zoja
Reja Ana

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Barle Čuk Tinkara
Berce Nina
Bernardič Eva
Jemc Eva
Jovanoska Valerija
Knafelc Borgija
Kobal Ninkovič Larisa
Kramar Liza
Kuzmič Ajša
Lazič Karin
Mikek Karlina
Novak Julija
Novak Raščan Alja
Šilar Ema

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Babić Adela
Blažina Lina
Blažina Pia
Brišnik Nadja
Čampa Eva
Habjan Tara
Matkovič Alicija
Mesec Pika
Omerzu Nea
Žagar Živa

Ženska športna gimnastika - 6. Stopnja

Bešlaga Ada
Djurica Daša
Kresal Maja
Kumelj Pia
Mohorčič Klarisa
Petrova Darya
Rihtar Godler Taja
Skrt Julija
Sodnik Nina
Stankovska Viktorija
Strmčnik Nika
Završki Anja

Ženska športna gimnastika - 7. Stopnja

Erjavec Maša
Tajhmajster Elena
Vidovič Tinkara

Ženska športna gimnastika - Nacionalna stopnja

Dolenec Brina
Jenko Vesna
Kambur Ajda
Kambur Zarja
Pestotnik Stres Dora
Petrič Leja
Staver Sara
Ursich Hana
Vidmar Lara
Zabret Laura

Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)

Makuc Ula
Ota Aja
Škrinjar Zala

Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)

Dobrič Tara
Kos Tara
Kumelj Krista
Lah Zarja
Mohorčič Božič Tara
Myroniuk Sonya
Prešeren Plut Kiara
Rebec Hana
Winkler Anja

Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)

Casagrande Eleonora
Davidovič Nina
Jaki Lina
Konič Živa
Križnar Lili
Malkova Anna
Pavlin Zakovšek Tia
Ravnihar Lučka
Tomažin Sara
Trtnik Zala
Zvonar Lia

Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)

Golob Hana
Ilič Lana
Marušič Pavlina
Porenta Pia

Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)

Benedik Janina
Crnjac Lara
Jovanovič Liza
Kamnikar Ivana
Kekić Hana
Kunaver Meta
Miklič Naja
Novak Lucija
Plevčak Brina
Žabnikar Gaja

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Djurica Daša
Golob Hana
Ilič Lana
Kambur Ajda
Kumelj Pia

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Dolenec Brina
Kambur Zarja
Kunaver Meta
Marušič Pavlina
Novak Lucija
Petrič Leja
Porenta Pia
Rihtar Godler Taja
Vidovič Tinkara

Akrobatika - Članice (AKR)

Benedik Janina
Jovanovič Liza
Kekić Hana
Miklič Naja
Plevčak Brina
Staver Sara
Ursich Hana
Žabnikar Gaja


Ni podatkov.

Ni podatkov.

Prihajajoči dogodki
24.2.2019
1.PT RG individualno 2019 Gimnastični center Ljubljana, Koprska 29
1.PT RG individualno 2019 več >
2.3.2019
MT Austrian Team Cup Linz 2019 Linz, Avstrija
MT Austrian Team Cup Linz 2019 več >
14.3.2019
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Baku 2019 Baku, Azerbajdžan
Svetovni pokal v MŠG in ŽŠG Baku 2019 več >
16.3.2019
MT Flower Cup Aalsmeer 2019 Aalsmeer, Nizozemska
MT Flower Cup Aalsmeer 2019 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport