GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Center Maribor

Naziv: ŠD Center Maribor
Naslov: Mladinska 12 a
Davčna št.: 42143063
Matična št.: 5093309000
E-pošta: sd.center.maribor@gmail.com
Telefon: 02/ 252 47 86
Predsednik: dr. Marinšek Miha
Število registriranih članov pri GZS v letu 2017: 1067



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Ačko Melanie
Emeršič Jan
Gumze-Prinzhorn Julijan
Kavnik Rok
Robič Tine
Štefok Žak
Türk Vid

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Debevc Damiš Luka
Godič Roko
Kauran Tilen
Kavnik Filip
Kegl Niki
Lukačič Nik
Planinšek Mattia
Rakovič Boštjan
Tement Tine

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Ameti Enes
Kalšek Leon
Klenovšek Gari
Kondrič Maj
Korošec Gregor
Korošec Srečko
Lauch Bjorn Arik
Malnar Maj
Schaubach Miha
Vičar Matic

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Frank Mark Antony
Herzog Jan
Jovanovski Matej
Kegl Nino
Kordež Gal
Kovačič Mihael
Ozimič Furman Nejc Anej
Rakovič Gregor
Sakelšek Patrik
Štros Tin
Unger Teo
Vogrinec Tilen
Weingerl Luka

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Frank Nino
Korošec Gaj
Kramberger Tadej
Leskovar Mai
Merc Luka
Šišernik Aljaž
Vnuk Nejc

Moška športna gimnastika - Kadeti

Rakovič Gregor
Štros Tin
Weingerl Luka

Moška športna gimnastika - Mladinci

Forštnarič Oskar
Jug Sven
King Benjamin
Omahen Domen
Orehek Jure
Peruš Primož
Trninič Jan

Moška športna gimnastika - Člani

Lampret Peter
Weingerl Jure

Ženska športna gimnastika

Kegl Nika
Korošak Lea

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Gostenčnik Cora
Grum Anja
Jurak Pika
Kavnik Lara
Morovič Ajda
Paušič Hana
Preac Nena
Rašić Luna
Rojko Pia

Ženska športna gimnastika - Mlajše deklice(ŽŠG)

Belec Analina Emily
Rojko Lina
Selič Zara
Stefanović Laura
Žvižaj Maša

Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)

Ajdišek Alja

Ženska športna gimnastika - Kadetinje (ŽŠG)

Anžel Lara
Bedenik Zala
Frank Lili
Jerić Mina
Kocman Laura
Krajnčič Brina
Pohar Meta
Reich Neli
Vremec Vita

Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)

King Sara
Kocbek Stela
Simonič Katja Uršula

Gimnastika za vse - REKREATIVNI PROGRAM

Adrović Alin
Amanović Lia
Amanović Maja
Avguštin Andreja
Babič Anej
Babič Jure
Baš Polona
Bedenik Larisa
Belak Natan
Bencik Dragica
Bertalanič Nika
Bezjak Jan
Bezjak Lazar Katarina
Bezjak Sofija
Bilalovič Vito
Bislimaj Val
Bitenc Mateja
Blažič Rene
Bobič Červek Živa
Boglarka Császár Varga
Božič Ema
Bračko Matevž
Bračko Mia
Bračko Silva
Brezovšek Iza
Britvič Luka
Brumec Ajda
Brumec Matija
Brumen Nik
Brvar Blaž
Brvar Klemen
Bukvić Damir
Bunc Katja
Caf Julija
Caf Timotej
Celec Tinkara
Celec Tjaša
Császár Csenge Boglárka
Čepič Matjaž
Čižić Nico
Čuček Ava
Ćopić Erik
Davis Louie
Dečman Mia
Demac Gal
Demac Hana
Dimitriev Filip
Dimitrieva Katarina
Dinevski Vidjan
Dmitrović Nik
Dobovšek Hana
Dobrovnik Pia
Dokl Jakob
Dokl Purg Nada
Domitric Maksimilian
Došler Stare Ljubica
Dovečar Teodor
Dremelj Alenka
Dubravica Ema
Ferlinc Jurak Maša
Festić Britovšek Tarik Sim
Fugina Julija
Gerlec Nada
Gerlušnik Anej
Glavinič Manca
Glavinič Ota
Gluk Urška
Gomol Gaja
Gorjup Zupančič Ema
Gostenčnik Nina
Gostenčnik Tine
Gracej Patrik
Gračner Julija
Grahovac Luka
Grilič Jaka
Grm Šosterič Tevž
Grmovšek Tara
Grobelnik Marek
Grobelnik Tomaž
Grošeta Zoja
Gumze Solce Mila
Gutman Zarja-Špela
Hajdinjak Jaša
Hajdinjak Svit
Hajšek Ajda
Hernet Lara
Hlebič Ana
Hlebič Mark
Hmelak Aljaž
Hmelak Matic
Hojnik Filip
Hojs Rakić Arya
Hojs Rakić Vasja
Indihar Zoja
Irgolič Iva
Irgolič Lejla
Iršič Aljoša
Iršič Eva
Ivanušić Titina
Jagodnik Nadja
Jagrič Zgoznik Lynna
Jamšek Svit
Jaušovec Nio
Jaušovec Tai
Jelatancev Andrej
Jelatancev Ivan
Jerman Nina
Jevđenić Taja
Jevđenić Taša
Jevšenak Aneja
Jevšenak Katja
Juh Maj
Jurak Miha
Jurič Ajda
Jurič Lorena
Kašman Nika
Katrašnik Maša
Katrašnik Vid
Kauran Luka
Kauran Mia
Kavčič Manja
Kavnik Vid
Kegl Lara Liza
Kelc Maj
Kerovec Ela
Ketiš Tjaša
Kirbiš Maša
Klemenčič Maja
Klenovšek Lola
Klipšteter Vitja
Kocbek Lijana
Kocbek Maša
Kogler Rok
Kogler Žan
Kolander Gasparin David
Kolander Gasparin Miha
Kolšek Ela
Koren Vilčnik Lorena
Korošec Jan
Korošec Sofija
Kosi Brigadir Mihaela
Kostanjevec Tine
Koštrun Veronika
Kovačič Rožman Aljoša
Krajnc Saška
Krajnc Vito
Krajnčič Mila
Krašna Julijan
Krebs Zoja
Krivograd Manca
Krivograd Maruša
Krois Zoja
Kuhar Ferš Nana
Kuhar Luka
Kuhta Gal
Kujavec Gumzej Eva
Kurnik Gaj
Kurnik Naja
Kus Ambrož Eva
Kušnik Filip
Kušnik Jurij
Kušter Brin
Lah Valentino
Lašič Eva
Lazič Aleks
Leskovar Miljan
Likl Nika
Lipič Jon
Lišnič Lidija
Ljubič Priam
Lorber Ela
Lorber Mia
Lorenci Laura
Lorenci Vasja
Lorencin Lili
Lorencin Lorenzo
Lorenčič Ajda
Lučev Kapš Svit
Lučev Lovro
Lukačič Vid
Luknjar Tilen
Mahorič Nejc
Majhenič Erik
Manfreda Eva
Marin Bojana
Marinič Jan
Marinič Nejc
Marinkovič Rok
Maurič Zvonko
Mažgon Ana
Mažgon Eva
Medvar Eva
Medvar Filip
Meininger Veronika
Mihajlović Neža
Miholič Žiga
Mikl Gašper
Miksič Pavlina
Mlakar Sofija
Mlinarič Lučka
Mlinšek Simona
Močnik Jernej
Modic Luka
Mokricki Hana
Mori Samuel
Mori Sima
Mulec Alex
Mulej Sabina
Munda Jan
Muratović Teodor
Musič Andreja
Mušič Pia
Novak Dušanka
Novak Nik
Novak Nikolaj
Novak Teo
Novšak Špela
Obad Mitja
Obradović Saša
Odek Shanti
Oder Alja
Ogrizek Mateja
Oikonomidis Nikolaos
Onišak Inti
Onišak Luna
Oset Alisa
Ozmec Klara
Ozmec Val
Ozmec Zoja
Pačnik Stela
Pagliaruzzi Marko
Pal Jug Leila
Pal Vito
Panevski Bukovšek Rok
Pavletič Dejan
Pavletič Neven
Pavlič Špela
Pen Neža
Perko Maksima
Perko Martina
Perko Mateja
Pernarčič Filip
Pernek Nejc
Petek Bela
Petek Manca
Petelinšek Zala
Pintar Ajda
Pintar Lan
Pipan Maruša
Pipan Živa
Pipuš Rene
Pirc Val
Podlipnik Marko
Pogladič Jaka
Polajnar Lenarčič Anika
Poljakovic Lena
Poljakovic Petra
Poljanec Lucijan
Poljanec Tinkara
Popušek Bajrić Gal
Potrč Filip
Potrč Gašper
Povoden Zak
Pozeb Stela
Pozeb Vin
Požar Timotej
Predan Poznič Neja
Prelog Nina
Protič Petra
Puhner Nicole
Puhner Pupaher Teo
Pukl Alina
Pungartnik Urška
Raboteg Weis Staš
Rakuš Niko
Reich Vita
Remic Matic
Remic Špela
Repina Ela
Repnik Eva
Ribarič Luka
Ribič Anamarija
Ritlop David
Rojko Karina
Rudolf Jan
Rudolf Lara
Rudolf Nejc
Sanda Lili
Sanda Miša
Savič Nuša
Senekovič Jaka
Senekovič Max
Senekovič Milla
Senica Julija
Senica Matija
Sešek Ferlič Lorin
Sikošek Vanja
Simič Leo
Simonič Sofija Elena
Skok Sofia
Slanič Maja
Slanič Mojca
Smaka Lara
Srečkovič Bolšec Tanja
Stanisavič Katarina
Stanisavič Marko
Stepišnik Anže
Stražišnik Ema
Stražišnik Lara
Sušnik Liam Lin
Šabeder Leo
Šajn Filip
Šajnovič Peter
Šerbinek Ajda
Šerdoner David
Šilec Gaja
Šilec Tina
Škrinjar Tina
Šlaus Julija
Šlaus Lana
Špindler Evelin
Štajner Teo
Štelcer Naja
Testen Urban
Tkalec Lucija
Tomanič Nuša
Tomazin Prosen Ajša
Trstenjak Martina
Tušek Salecl Alba
Tušek Taja
Ulaga Mila
Vajdič Tadeja
Vela Dunja
Veličkovski Elina
Vesenjak Čerič Lev
Vešnar Kostanjevec Alja
Visočnik Fras Valentina
Vivod Vili
Vodišek Vladimir
Vogrinec Zarja
Voh Filip
Volčanšek Bor
Volčanšek Svit
Vrabl Zara
Vučina Iva
Vukelić Manca
Weingerl Mojca
Weissenstein Blaž
Wynn Elizabeth
Zafošnik Erik
Zagoranski Jaša
Zagoranski Pija
Zlatolas Zala
Zorko Andrea
Zorko Laura
Zupanc Breda
Zupančič Nina
Žagar Ajša
Žagar Alja
Žaler Ela
Žgajnar Noel
Žigart Mateja
Žilić Izak
Živec Svit
Živko Ajda
Živko Teja
Žlender Ema
Žnidaršič Iva Nari
Žnidaršič Jurij
Žolnir Aljoša

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Emeršič Jan
Gumze-Prinzhorn Julijan
Kauran Tilen
Kavnik Filip
Kavnik Rok
Kegl Niki
Planinšek Mattia
Rakovič Boštjan
Ribič Maj
Robič Tine
Štefok Žak
Tement Tine
Türk Vid

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Gostenčnik Cora
Grum Anja
Jurak Pika
Kavnik Lara
Morovič Ajda
Paušič Hana
Preac Nena
Rašić Luna
Rojko Lina
Rojko Pia
Stefanović Laura

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Ameti Enes
Debevc Damiš Luka
Godič Roko
Klenovšek Gari
Korošec Gregor
Korošec Srečko
Lauch Bjorn Arik
Lukačič Nik
Malnar Maj
Schaubach Miha
Vičar Matic

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Ajdišek Alja
Belec Analina Emily
Selič Zara
Žvižaj Maša

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Frank Mark Antony
Jovanovski Matej
Kovačič Mihael
Ozimič Furman Nejc Anej
Sakelšek Patrik
Šišernik Aljaž
Vogrinec Tilen

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Bedenik Zala
Pohar Meta
Reich Neli

Akrobatika - Kadeti (AKR)

Frank Nino
Herzog Jan
Kalšek Leon
Kauran Tilen
Kegl Nino
Kondrič Maj
Kordež Gal
Korošec Gaj
Rakovič Gregor
Štros Tin
Unger Teo
Vnuk Nejc
Weingerl Luka

Akrobatika - Kadetinje (AKR)

Anžel Lara
Frank Lili
Jerić Mina
Kocman Laura
Krajnčič Brina
Vremec Vita

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Forštnarič Oskar
Jug Sven
King Benjamin
Kramberger Tadej
Leskovar Mai
Merc Luka
Trninič Jan

Akrobatika - Člani (AKR)

Lampret Peter
Omahen Domen
Orehek Jure
Peruš Primož
Weingerl Jure

Akrobatika - Članice (AKR)

King Sara
Kocbek Stela
Simonič Katja Uršula


Prihajajoči dogodki
19.11.2017
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 Športna dvorana vojašnice Edvarda Peperka, Leskoškova 7, 1000 Ljubljana
DRŽAVNO PRVENSTVO V AKROBATIKI 2017 več >
23.11.2017
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 Cottbus, Nemčija
Svetovni pokal MŠG in ŽŠG Cottbus 2017 več >
25.11.2017
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 Športno društvo Tabor, Tabor 13, 1000 Ljubljana
47. MALEJEV MEMORIAL 2017 več >
2.12.2017
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 Gimnastični center Ljubljana, Koprska ul. 29, 1000 Ljubljana
XXVIII. NEW YEAR CUP MOSTE 2017 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport