GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠD Center Maribor

Naziv: ŠD Center Maribor
Naslov: Mladinska 12 a
Davčna št.: 42143063
Matična št.: 5093309000
E-pošta: sd.center.maribor@gmail.com
Telefon: 02/ 252 47 86
Predsednik: dr. Marinšek Miha
Število registriranih članov pri GZS v letu 2018: 463



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Brvar Klemen
Kreft Žan Luka
Lukačič Vid
Vivod Vili

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Britvič Luka
Emeršič Jan
Gumze-Prinzhorn Julijan
Kauran Tilen
Kavnik Filip
Kavnik Rok
Kegl Niki
Kušnik Jurij
Planinšek Mattia
Rakovič Boštjan
Robič Tine
Štefok Žak
Türk Vid
Unuk Gal

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Debevc Damiš Luka
Godič Roko
Kondrič Maj
Lukačič Nik
Malnar Maj

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Ameti Enes
Grlj Luka
Jovanovski Matej
Kovačič Mihael
Štros Tin
Vičar Matic
Weingerl Luka

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Kegl Nino
Korošec Gaj
Kreiner Landen
Rakovič Gregor
Šišernik Aljaž
Vnuk Nejc

Moška športna gimnastika - Kadeti

Rakovič Gregor
Štros Tin
Weingerl Luka

Moška športna gimnastika - Mladinci

Forštnarič Oskar
Jug Sven
King Benjamin
Kondrič Maj
Korošec Niko
Kramberger Tadej
Leskovar Mai
Trninič Jan

Moška športna gimnastika - Člani

Weingerl Jure

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Barada Tiara
Bedenik Larisa
Hojs Rakić Arya
Kavnik Lara
Krajnc Neja
Lednik Neža
Lorenčič Ajda
Mlakar Sofija
Pal Jug Leila
Paušič Hana
Perko Maksima
Škrubej Hana
Štefok Zara

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Jurak Pika
Jurkovič Živa

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Pohar Meta
Reich Neli
Reich Vita

Ženska športna gimnastika - Starejše deklice (ŽŠG)

Belec Analina Emily

Ženska športna gimnastika - Mladinke (ŽŠG)

Bedenik Zala

Ženska športna gimnastika - Članice (ŽŠG)

King Sara
Korošec Maša

Gimnastika za vse - REKREATIVNI PROGRAM

Ačko Erik
Ačko Melanie
Adrović Alin
Aleš Liam
Alešnik Ditka
Alešnik Lučka Vita
Amanović Lia
Amanović Maja
Amanović Nina
Anžel Ana
Anžel Lara
Anžel Maša
Anžel Mia
Apat Luka
Ažnik Vita
Babič Špela
Bačko Katja
Baksa Shyam
Banjanin Teo
Barbarič Eva Marija
Bauman Ela
Bauman Petra
Bejta Doroteja Ana
Belak Natan
Belina Ajda
Belina Leja
Benčec Srečko
Bezjak Jernej
Bezjak Lazar Katarina
Bezjak Sofija
Bežik Brina
Bilalovič Vito
Bilalović Svit
Blažič Rene
Bogov David
Borković Mija
Božič Ajda
Božič Ema
Brecelj Luka
Brumec Ajda
Brumec Matija
Brvar Blaž
Bučan Tine
Budimlič Max
Bukovec Lana
Bunc Katja
Celec Tinkara
Celec Tjaša
Cerić Istok
Čač Jan
Časar Katja
Čižić Horvat Nico
Čuček Ava
Čuček Marko
Čupkovič Teo
Ćopić Erik
Ćopić Neja
Ćujo Mudrin Luka
Damiš Izabela
Davidovski Sofia
Davis Louie
Davis Oliver
Dečman Mia
Derlić Alan
Derlić Naja
Dokl Jakob
Dokl Purg Nada
Dolinar Katarina
Došler Stare Ljubica
Dremelj Alenka
Dreu Aurora Sofia
Emeršič Breda
Emeršič Potočnik Barbara
Erbert Oliver
Feguš Julijan
Ferk Marcus
Ferlinc Jurak Maša
Festić Britovšek Sinai Lunn
Festić Britovšek Tarik Sim
Fijan Maj
Fišer Kovačec Gaja
Flisar Tomaž
Fluher Blaž
Frank Čelik Gabrijel
Frank Eli
Frank Lili
Frank Nino
Fugina Julija
Gerbec Mia
Gert-Čirkovski Naja
Glavinič Manca
Glavinič Ota
Glazer Šala Ema
Gomboši Ana
Gorenak Žiga
Gorišek Maja
Gostenčnik Nina
Gotal Patrik Manuel
Grahovac Luka
Grilič Jaka
Grm Šosterič Tevž
Grmovšek Tara
Grobelnik Marek
Grobelnik Marko
Grum Anja
Gumze Solce Mila
Gutman Zarja-Špela
Hafner Marko
Hernet Eva
Hernet Lara
Hiršman Iona
Hiti Ajda
Hlebič Ana
Hojnik Filip
Hojs Rakić Vasja
Holc Živec Max
Holjević Daniel
Horvat Pašić Jerneja
Horvat Šprah Niko
Horvat Zala
Howard Christian
Indihar Zoja
Irgolič Iva
Irgolič Lejla
Jagodnik Nadja
Jakhel Nuša
Jakovac Lara
Jamšek Svit
Jarc Lija
Jehart Jurij
Jelatancev Andrej
Jelatancev Ivan
Jelen Stela
Jevšenak Aneja
Jevšenak Katja
Jovanovski Maša
Jurak Miha
Jurgec Lili
Jurič Ajda
Juvan Tarik A.
Kalšek Leon
Kanižaj Lana
Karlovčec Majda
Kašman Nika
Katrašnik Domen
Katrašnik Maša
Kavčič Manja
Kavran Luka
Kavran Mia
Kelc Maj
Keresteš Katarina Margit
Kirbiš Maša
Klenovšek Lola
Klipšteter Vitja
Kocmur Martina
Kolander Gasparin David
Kolander Gasparin Miha
Koletnik Mila
Kopušar Jurij
Kordež Gal
Koren Lia
Korošec Janja
Kosi Brigadir Mihaela
Kositer Zala
Koštrun Veronika
Kovačič Lana
Kovačič Tija
Krajnc Maša
Krajnc Saška
Krajnc Vito
Krajnčič Mila
Kralj Ela Nina
Kralj Žana
Krepek Sašo
Krneta Nikola
Krois Rok
Krois Zoja
Krulc Maruša
Krulc Nika
Kuhar Ferš Nana
Kujavec Gumzej Eva
Kurbus Nik
Kurnik Gaj
Kurnik Naja
Kus-Ambrož Eva
Kušnik Filip
Lačen Maša
Lah Neža
Lah Nika
Lazar Nejc
Lesjak Andrej
Lesjak Lili Marie
Lešnik Maša
Levart Metod
Lombergar Adam
Lorenci Laura
Lorenci Vasja
Lučev Kapš Svit
Lučev Špela
Lučić Klara
Lukič Eva
Lukić Maša
Majšler Vitan
Marin Bojana
Martič Rihtarič Mia
Mažgon Ana
Mažgon Eva
Medvar Eva
Medvar Filip
Meininger Veronika
Mendaš Jaka
Merhar Tanisa
Merkan Jakob
Mesarič Ronja
Miholič Žiga
Milojević Filip
Mithans Medved Kaja
Mlakar Jakob
Mlakar Katarina
Mlakar Lučka
Mlasko Leon
Mlinarič Lučka
Mori Samuel
Mori Sima
Movrin Ana
Movrin Žan
Može Mara
Mrak Karolina
Mulec Alex
Mulec Zoja
Muratović Teodor
Musič Andreja
Mušič Pia
Namestnik Brbre Mihael
Novak Dušanka
Obad Lovrečič Mitja
Obradović Saša
Oder Alja
Oder Maša
Ogorelc Blaž
Ostojić Klea
Osvald Kai
Ozmec Klara
Ozmec Val
Pačnik Stela
Pasterk Petra
Paušič Samo
Peruš Primož
Petek Luka
Petek Zamuda Adam
Petelinšek Zala
Petrović Alja
Pintar Ema
Planinšek Vogrinec Jerneja
Plevnik Matevž
Plevnik Živa
Ploj Ela
Ploj Lina Tamara
Polajnar Lenarčič Anika
Polajnar Lenarčič Lora
Poljanec Lucijan
Poljanec Tinkara
Potrč Filip
Potrč Gašper
Povoden Zak
Pozeb Filip
Pozeb Stela
Pozeb Vin
Požar Timotej
Predan Poznič Neja
Protner Liza
Puhner Nicole
Pukl Alina
Pukšič Nikolaj
Pungartnik Urška
Raboteg Weis Staš
Radšel-Horvat Tanja
Rakuša Jaka
Ravnikar Jaka
Recek Tine
Remic Nika
Remic Špela
Remic Urška
Repina Ela
Repnik Eva
Ribarič Luka
Ribič Elizabeta
Rižnar Evelina
Rižnar Katarina
Rojko Karina
Rojko Lina
Rojko Pia
Sagadin Brin
Salecl Dunja
Samardžija Matul Ksenija
Savič Nuša
Sedmak Robert
Simonič Katja Uršula
Simonič Sofija Elena
Simonič Tinkara Lucija
Skok Sofia
Skuhala Žaja Naja
Skušek Brin
Skušek Viki
Slanič Maja
Slanič Mojca
Smaka Lara
Smerdel Alja
Smodiš Naja
Smodiš Nika
Snežič Črt
Sobotič Patrik
Soče Filip
Soče Lora
Sovec Maruša
Stanisavič Katarina
Stanisavič Marko
Stanković Vuk
Staroverški Tija
Stefanović Laura
Stepišnik Anže
Stevanović Ana
Stramlič Lori
Strmečki Svit
Strmečki Tjaš
Stropnik Filip
Sušnik Liam Lin
Svetelšek Mateja
Šerbinek Ajda
Šerdoner David
Šmarčan Bine
Šmarčan Jaka
Šmarčan Zala
Šmirmaul Urban
Šnofl Matija
Šolaja Maxim
Šosterič Maja
Štelcer Naja
Štingl Lara
Tadina Zoja
Tement Timeja
Tkalec Lucija
Tomanič Nuša
Tomažič Luka
Tomažič Tjaša
Tušek Salecl Alba
Tušek Taja
Ul Vitjan
Ulaga Mila
Unuk Vita
Urek Luka
Vajdič Vita
Vajzovič Teo
Vaupotič Tina
Veličkovski Elina
Veselko Nika
Vesenjak Čerič Lev
Vesenjak Matija
Vesenjak Oskar
Vidmar Brin
Vidovič Špela
Vnuk Lin
Vodišek Vladimir
Vogrinec Sergeja
Vogrinec Zarja
Voh Filip
Volčanšek Bor
Volčanšek Svit
Vračko Maruša
Vučina Iva
Vukelić Manca
Vuković-Anžel Jasmina
Weingerl Mojca
Weissenstein Blaž
Zagoranski Maja
Zagoranski Pija
Zemljarič Bajec Mojca
Zlatolas Zala
Zorko Andrea
Zorko Laura
Zupanc Breda
Zupanič Metka
Zupanič Sluga Emilija
Zver Laura
Žaler Ela
Žlender Ema

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Britvič Luka
Brvar Klemen
Emeršič Jan
Gumze-Prinzhorn Julijan
Kavnik Rok
Kreft Žan Luka
Kušnik Jurij
Lukačič Vid
Robič Tine
Štefok Žak
Türk Vid
Unuk Gal
Vivod Vili

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Barada Tiara
Bedenik Larisa
Hojs Rakić Arya
Jurak Pika
Jurkovič Živa
Kavnik Lara
Krajnc Neja
Lednik Neža
Lorenčič Ajda
Mlakar Sofija
Pal Jug Leila
Paušič Hana
Perko Maksima
Škrubej Hana
Štefok Zara

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Debevc Damiš Luka
Kauran Tilen
Kavnik Filip
Kegl Niki
Kondrič Maj
Lukačič Nik
Malnar Maj
Planinšek Mattia
Rakovič Boštjan

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Belec Analina Emily
Godič Roko
Reich Vita

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Ameti Enes
Grlj Luka
Jovanovski Matej
Kegl Nino
Kovačič Mihael
Rakovič Gregor
Štros Tin
Vičar Matic
Weingerl Luka

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Bedenik Zala
Pohar Meta
Reich Neli

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Forštnarič Oskar
Jug Sven
King Benjamin
Korošec Gaj
Korošec Niko
Kramberger Tadej
Kreiner Landen
Leskovar Mai
Šišernik Aljaž
Vnuk Nejc

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Korošec Maša

Akrobatika - Člani (AKR)

Trninič Jan
Weingerl Jure

Akrobatika - Članice (AKR)

King Sara


Prihajajoči dogodki
19.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 Maribor
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 več >
20.10.2018
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 Telovadnica OŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša v Renčah
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 več >
20.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories Sports Hall Tabor (Dvorana Tabor), Koresova ulica 7, 2000 Maribor, Slovenia
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories več >
21.10.2018
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 Maribor
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport