GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

Goriško gimnastično društvo Nova Gorica

Naziv: Goriško gimnastično društvo Nova Gorica
Naslov: Ulica Partizanske tehnike 1 A ali p.p. 123
Davčna št.: 80592031
Matična št.: 5136709000
E-pošta: info@gimnastika.org
Telefon: /
Spletna stran: http://www.gimnastika.org
Predsednik: Ni podatka
Datum ustanovitve: 20.2.1974
Število registriranih članov pri GZS v letu 2019: 31



Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 1

Borovnik Vid
Stubelj Tine

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 2

Cuzziol Alen
Jezeršek Emanuel
Mihelj Nejc

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 3

Cuzziol Boris

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 4

Bremec Matevž

Moška športna gimnastika - Obvezne vaje 5

Pavlin Vijan

Moška športna gimnastika - Kadeti

Bremec Matevž
Pavlin Vijan

Moška športna gimnastika - Mladinci

Povšič Urban
Velišček Andraž
Zupančič Jakob

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja do 9 let

Bensa Sofija
Leban Erin
Loverčič Neja
Mihelj Lara
Spačal Fabjan Lael
Širca Anja

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Kukaj Anila
Rejec Martina

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Bremec Eva
Velišček Lea

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Belingar Vasilij
Borovnik Vid
Cuzziol Alen
Mihelj Nejc
Stubelj Tine
Ušaj Miha

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Bensa Sofija
Leban Erin
Loverčič Neja
Mihelj Lara
Spačal Fabjan Lael
Širca Anja

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Cuzziol Boris
Jezeršek Emanuel
Praček Jakob
Stibilj Matic
Stubelj Enej

Gimnastika za vse - Starejši dečki (M)

Bremec Matevž
Pahor Jani
Pavlin Vijan

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Bremec Eva
Cussini Tjaša
Kukaj Anila
Modrijan Ema
Rejec Martina

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Povšič Urban
Velišček Andraž
Zupančič Jakob

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Velišček Lea

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Belingar Vasilij
Borovnik Vid
Cuzziol Alen
Mihelj Nejc
Stubelj Tine
Ušaj Miha

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Bensa Sofija
Leban Erin
Loverčič Neja
Mihelj Lara
Spačal Fabjan Lael
Širca Anja

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Cuzziol Boris
Jezeršek Emanuel
Praček Jakob
Stibilj Matic
Stubelj Enej

Akrobatika - Starejši dečki (AKR)

Bremec Matevž
Pahor Jani
Pavlin Vijan

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Bremec Eva
Cussini Tjaša
Kukaj Anila
Modrijan Ema
Rejec Martina

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Povšič Urban
Velišček Andraž
Zupančič Jakob

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Velišček Lea


Prihajajoči dogodki
16.11.2019
47. HOLYJEV MEMORIAL 2019 Športna dvorana Brežice, Černelčeva cesta 10
47. HOLYJEV MEMORIAL 2019 več >
16.11.2019
Pokal Slovenije individualno v RG 2019 Gimnastični center Ljubljana, Koprska 29
Pokal Slovenije individualno v RG 2019 več >
16.11.2019
Memorial Jan Gajdoš 2019 Brno
Memorial Jan Gajdoš 2019 več >
16.11.2019
POKAL SLOVENIJE V RITMIČNI GIMNASTIKI 2019  INDIVIDUALNE SESTAVE Gimnastični center Ljubljana, Koprska ulica 29, Ljubljana
POKAL SLOVENIJE V RITMIČNI GIMNASTIKI 2019 INDIVIDUALNE SESTAVE več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

STARIM


PETROL D.D.


Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport