GZS /
Članice / Članica
Pošlji prijatelju Verzija za tisk

ŠK FlipCapris

Naziv: ŠK FlipCapris
Naslov: Boršt 61
Davčna št.: 89482620
Matična št.: 1976036000
E-pošta: gdcapris.info@gmail.com
Predsednik: Čuk Samanta
Datum ustanovitve: 1.9.2004
Število registriranih članov pri GZS v letu 2018: 116



Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja do 8 let

Blatnik Julija
Cepovič Živa
Fabris Nija
Gabrič Maelle
Jogan Neža
Margon Julija
Sever Kim
Sović Rebecca
Sović Vanessa
Ulčar Ana

Ženska športna gimnastika - 1. Stopnja nad 8 let

Krajnik Celeste Annabella
Kraševec Katja
Lakošeljac Pavlina
Potočnik Julija
Tomšič Sara

Ženska športna gimnastika - 2. Stopnja nad 9 let

Calcina Sara
Gazič Vita
Marancin Arnika
Prašnikar Lia

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja do 10 let

Agapito Živa
Cah Veronika
Marić Franka
Močibob Sofia
Rabak Vukić Melody
Stepančič Neja

Ženska športna gimnastika - 3. Stopnja nad 10 let

Binkar Martina
Blažek Lucija
Cunja Aneja
Čandek Neža
Hübel Linda
Ivičič Toth Klea
Madžarovič Dayna
Malečkar Tjaša
PAVLOVIČ LANA
Podlogar Anika
Rener Špela
Sukanović Lejla
Vidmar Gajšek Doroteja

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja

Brezar Manca
Gazič Mia
Krebelj Maja
Milharčič Laura
Močibob Scarlet
Pevc Tinkara

Ženska športna gimnastika - 4. Stopnja 13+

Dujmovič Šterpin Hana
Grižon Rebeka
Slapernik Kristina

Ženska športna gimnastika - 5. Stopnja

Gregorič Valentina
Kljun Diti
Madžarovič Tayra
Magdič Melisa
Pavlin Pia
Sever Mia

Ritmična gimnastika - Deklice

Brajko Mrdjenovič Enia
BRČINA TIANA
KOS KATARINA
Ovchinnikova Darya

Ritmična gimnastika - Kadetinje

STARMAN MARIA LUISA VERONIKA

Gimnastika za vse - REKREATIVNI PROGRAM

Madžarovič Dayna

Gimnastika za vse - Cicibani (M)

Bassanese Stefano
Benčič Matič Matija
Bulić Dominik
Codiglia Leon
Codiglia Vidach Damian
Černic Jaka
Kljun Dane
Miljević Stiven
Pantazopoulos Nikita
Šporar Tai

Gimnastika za vse - Cicibanke (Ž)

Blatnik Julija
Cepovič Živa
Fabris Nija
Gabrič Maelle
Jogan Neža
Krajnik Celeste Annabella
Kraševec Katja
Lakošeljac Pavlina
Margon Julija
Mikac Iris
Potočnik Julija
Sever Kim
Sović Rebecca
Sović Vanessa
Tomšič Sara
Ulčar Ana

Gimnastika za vse - Mlajši dečki (M)

Bole Aleksander
Brajković Lean
Codiglia Vidach Martin
Galović Oliver
Jurcan Noa
Mataija Valh Marko
Matijašec Manuel
Močibob Lukas
Vergilas Patrik
Vižintin Roan

Gimnastika za vse - Mlajše deklice (Ž)

Agapito Živa
Cah Veronika
Calcina Sara
Gazič Vita
Hübel Linda
Ivičič Toth Klea
Kljun Diti
Madžarovič Tayra
Malečkar Tjaša
Marancin Arnika
Marić Franka
Milharčič Laura
Močibob Sofia
Pevc Tinkara
Podlogar Anika
Potočnik Luna
Prašnikar Lia
Rabak Vukić Melody
Rener Špela
Sever Mia
Stepančič Neja
Uljan Lia

Gimnastika za vse - Starejše deklice (Ž)

Blažek Lucija
Brezar Manca
Cunja Aneja
Čandek Neža
Čandić Elma
Gregorič Valentina
Krebelj Maja
Magdič Melisa
Močibob Scarlet
Pavlin Pia
PAVLOVIČ LANA
Sukanović Lejla
Velnar Zala

Gimnastika za vse - Mladinci (M)

Ahčan Žiga
Barjamović Damir
Krajnc Žan
Stanišič Davor

Gimnastika za vse - Mladinke (Ž)

Binkar Martina
Dujmovič Šterpin Hana
Furlanič Eva
Gazič Mia
Slapernik Kristina
Ščulac Tina
Švagelj Maja
Toffolutti Anna
Uršič Lana
Velnar Tinkara
Vidmar Gajšek Doroteja

Gimnastika za vse - Člani (M)

Azirović Danimir
Beci Rok
Binkar Patrik
Brezar Tomaž
Flego Erik
Golenač Daniel
Koren Liam
Lavrič Aljaž
Močibob Denis
Šimac Gregor

Gimnastika za vse - Članice (Ž)

Črnigoj Nika
Čuk Samanta
Grižon Ilaria
Grižon Rebeka
Horvat Petra
Kariž Maja
Kljun Dolores
Kogoj Zoja
Okoren Laura
Primožič Erika
Prodan Pia
Simšič Ula

Akrobatika - Starejši člani (AKR) (M)

Brezar Tomaž
Močibob Denis

Akrobatika - Starejše članice (AKR) (Ž)

Grošić Sanela
Horvat Petra
Kariž Maja
Kljun Dolores

Akrobatika - Cicibani (AKR)

Bassanese Stefano
Benčič Matič Matija
Bulić Dominik
Codiglia Leon
Codiglia Vidach Damian
Černic Jaka
Kljun Dane
Miljević Stiven
Pantazopoulos Nikita
Šporar Tai

Akrobatika - Cicibanke (AKR)

Blatnik Julija
Cepovič Živa
Fabris Nija
Gabrič Maelle
Jogan Neža
Krajnik Celeste Annabella
Kraševec Katja
Lakošeljac Pavlina
Margon Julija
Mikac Iris
Potočnik Julija
Sever Kim
Sović Rebecca
Sović Vanessa
Tomšič Sara
Ulčar Ana

Akrobatika - Mlajši dečki (AKR)

Bole Aleksander
Brajković Lean
Codiglia Vidach Martin
Galović Oliver
Jurcan Noa
Mataija Valh Marko
Matijašec Manuel
Močibob Lukas
Rotar Arsen
Vergilas Patrik
Vižintin Roan

Akrobatika - Mlajše deklice (AKR)

Agapito Živa
Calcina Sara
Gazič Vita
Hübel Linda
Ivičič Toth Klea
Kljun Diti
Madžarovič Tayra
Malečkar Tjaša
Marancin Arnika
Marić Franka
Milharčič Laura
Močibob Sofia
Pevc Tinkara
Podlogar Anika
Potočnik Luna
Prašnikar Lia
Rabak Vukić Melody
Sever Mia

Akrobatika - Starejše deklice (AKR)

Blažek Lucija
Brezar Manca
Cunja Aneja
Čandek Neža
Čandić Elma
Gregorič Valentina
Krebelj Maja
Madžarovič Dayna
Magdič Melisa
Močibob Scarlet
Pavlin Pia
PAVLOVIČ LANA
Sukanović Lejla
Velnar Zala

Akrobatika - Mladinci (AKR)

Ahčan Žiga
Barjamović Damir
Krajnc Žan
Stanišič Davor

Akrobatika - Mladinke (AKR)

Binkar Martina
Dujmovič Šterpin Hana
Furlanič Eva
Gazič Mia
Slapernik Kristina
Ščulac Tina
Švagelj Maja
Toffolutti Anna
Uršič Lana
Velnar Tinkara
Vidmar Gajšek Doroteja

Akrobatika - Člani (AKR)

Azirović Danimir
Beci Rok
Binkar Patrik
Flego Erik
Golenač Daniel
Koren Liam
Lavrič Aljaž
Šimac Gregor

Akrobatika - Članice (AKR)

Črnigoj Nika
Čuk Samanta
Grižon Ilaria
Grižon Rebeka
Kogoj Zoja
Okoren Laura
Primožič Erika
Prodan Pia
Simšič Ula


Ni podatkov.

Ni podatkov.

Prihajajoči dogodki
19.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 Maribor
51. Šalamunov memorial 2018 - FIG ID 15802 več >
20.10.2018
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 Telovadnica OŠ Lucijana Bratkoviča Bratuša v Renčah
PS v športni gimnastiki program GZV 2018 več >
20.10.2018
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories Sports Hall Tabor (Dvorana Tabor), Koresova ulica 7, 2000 Maribor, Slovenia
51. Šalamunov memorial 2018 - Younger categories več >
21.10.2018
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 Maribor
38. POKAL ŠD CENTER MARIBOR, 7. MEMORIAL MILANA HRASTOVCA 2018 več >
Arhiv dog.: Prihodnji • Pretekli
Sponzorji

Telekom Slovenije d.d.


Zavarovalnica Triglav d.d.


Inštitut za medicino in šport (IMŠ)


Imagine d.o.o.


BTC d.d.


Programe GZS sofinincirata

Olimpijski komite Slovenije


Fundacija za šport


Ministrstvo za šolstvo in šport